Neler Yeni

Rampage KL-R58 Oyuncu Koltuğu Alınır mı 2300 TL ye

UTEKİBJK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Turan oztekin
Şuan adres vermiyorum. Gidip alırsınız filan... sdfhsdfh diye Ben bu koltuğu 2300 tl gördüm satışta şok markette bu koltuğu bu fiyattan almam nasıl sizce mantıklı mı hiç kutusuna açmdan içimden bir ses 3000 bine filan koy dene filanda diyor şansını. Ama alıpta kullanmakta var aklımda var

Rampage KL-R58 Oyuncu Koltuğu Siyah - Kırmızı OLAY Bu koltuk 2300 tl bence bu fiyata piyasada koltuk kalmadı kaçırmak istemiyorum yarın alıcam ilk iş olarak. Başka bir koltukta alabilirim diye düşündüm satıp bunu. dsfhsdfh Nette satış fiyatlarına bakıyorum saçma sapan fiyatlar​

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
O fiyata mantıklı bence alıp kullanılır

UTEKİBJK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Turan oztekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bugün baktım dha duruyor alıcam :) Zaten kullanırım gibi geliyor. Hawk ve ya xdrive almak vardı aklımda ama şans bunaymış.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tercih edilebilir dediğin gibi bu fiyatlara çok bir seçenek kalmadı zaten. Bu modeli birkaç ayda bir şok marketlerde görüyorum. Fiyatı da hep aynı oluyor.

federalper

80+ Silver
Arkadaşım aldı aynısı kol kısmı vs bir kaç yeri kırıldı kendisi zayıf olmasına rağmen ben önermem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım aldı aynısı kol kısmı vs bir kaç yeri kırıldı kendisi zayıf olmasına rağmen ben önermem
Biraz daha ekleyip bilindik marka alın

Biraz daha ekleyip bilindik marka alın
Koltuğun alt kısmında bir yeri daha kırımıştı da unuttum şimdi yamuk oturuyordu :D

Top Bottom