Neler Yeni

Rampage mi Redragon mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baturalp Altun
Bütçe
1200
Öncelikle merhaba, yeni klavye almayı düşünüyorum ama çok arada kaldım. Bir taraftan Rampage KB-136 brown switch, bir taraftan da Redragon K552 red switch istiyorum. Videolarını izledim ama çok arada kaldım sizce hangi klavyeyi almalıyım?

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Öncelikle merhaba, yeni klavye almayı düşünüyorum ama çok arada kaldım. Bir taraftan Rampage KB-136 brown switch, bir taraftan da Redragon K552 red switch istiyorum. Videolarını izledim ama çok arada kaldım sizce hangi klavyeyi almalıyım?
Redragon çok daha iyi bir marka. Ben Redragon öneririm.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Furkan Demirtaş
Redragon

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,229
İsim
bilo
Discord
b1l0
K552 kullanıyorum, sorun olursa sorabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baturalp Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
K552 kullanıyorum, sorun olursa sorabilirsin.
Puddng klavye istedigim icin Rampage KB-136 istiyorum ama cok arada kaldım k552'nin hissiyatı sesi falan nasıl? Renk geçişi renk modları falan? Rampage almayı dusunuyorum ama cok arada kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Puding diyecektim puddng demisim pardon

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,229
İsim
bilo
Discord
b1l0
Puddng klavye istedigim icin Rampage KB-136 istiyorum ama cok arada kaldım k552'nin hissiyatı sesi falan nasıl? Renk geçişi renk modları falan? Rampage almayı dusunuyorum ama cok arada kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Puding diyecektim puddng demisim pardon
Hissiyatı ve sesinden ben çok memnunum, tabi bu göreceli bi kavramdır. Youtube üzerinden testlerine bakabilirsin ses için. Bu klavyenin bence tek eksisi renk konusu. Klavye rgb değil rainbow olduğu için zaten her tuş tek renk yanıyor. Öyle ışık açık kullanıp efektlere de önem veren biriysen pek tavsiye etmem o konuda üzebilir.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Kesinlikle reddragon

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
rampage mi at çöpe.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Baturalp Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hissiyatı ve sesinden ben çok memnunum, tabi bu göreceli bi kavramdır. Youtube üzerinden testlerine bakabilirsin ses için. Bu klavyenin bence tek eksisi renk konusu. Klavye rgb değil rainbow olduğu için zaten her tuş tek renk yanıyor. Öyle ışık açık kullanıp efektlere de önem veren biriysen pek tavsiye etmem o konuda üzebilir.
Anladım cok tesekkür ederim %90 k552 alabilirim. Bana onerebileceginiz puding klavyeler var mı?

Top Bottom