Neler Yeni

🔥İndirim Rampage OCTAGON C50 Beyaz 120mm ARGB Cpu Soğutucu kargo dahil 650TL

pasii

80+
https://www.n11.com/urun/strong-m4-...emci-cpu-fan-51726079?magaza=raptorbilgisayar Bu arada bu Naysla beraber 390a geliyor neredeyse yarı fiyatı ben olsam bunu alırdım (zaten aldım) ama görüntü olarak bu konudaki daha iyi hem argb var hem üstteki alet şık hem cfm değeri yüksek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzmez diye düşünüyorum ama belli olmaz içinden çıkması lazım ama şansa hatalı kutu denk gelebilir :D
Hocam benim anakart h610m-r. ARGB soketi var mı? Ben araştırdım da bulamadım.

https://www.n11.com/urun/strong-m4-...emci-cpu-fan-51726079?magaza=raptorbilgisayar Bu arada bu Naysla beraber 390a geliyor neredeyse yarı fiyatı ben olsam bunu alırdım (zaten aldım) ama görüntü olarak bu konudaki daha iyi hem argb var hem üstteki alet şık hem cfm değeri yüksek

Üzmez diye düşünüyorum ama belli olmaz içinden çıkması lazım ama şansa hatalı kutu denk gelebilir :D
Aslında benim de aklımda senin attığın soğutucu vardı. Olmadı onu alabilirim. Onun yanında termal macun gelmiş miydi?

Hydranoid

80+ Bronze
Hocam benim anakart h610m-r. ARGB soketi var mı? Ben araştırdım da bulamadım.

Aslında benim de aklımda senin attığın soğutucu vardı. Olmadı onu alabilirim. Onun yanında termal macun gelmiş miydi?
Hayır o anakartta yüksek ihtimalle ARGB soket yok ama 150₺ liraya Çinden 15-20 günde gelebilecek veya belki bulursan 250-300e de Türkiyede bulabilirsin argb soketin yoksa hiçbir şekilde yanmaz kasanda kontrolcü varsa belki yanabilir.

Evet macun çıkmıştı

Ama Nays gibi bir şeyle veya Uçuç kuponla almayacaksan kesinlikle Rampage al zaten o aradaki fiyat farkı bir tane Argb fan eder

Ekler

• IMG_1382.jpeg
    IMG_1382.jpeg
    1.7 MB · Hit: 41
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Uğur ceylan
Bir arkadaşım için 7500f'li yeni bir sistem topladım . soğutucu olarak deepcool le300 alacaktım ama bütçesi fazla olmadığından bu soğutuda kampanyada olduğundan bunu aldım . Kasayı ancak bugün toplayabildik yarın formatını atıp bir stres testine sokucam çıkan sonucu yarın paylaşırım nasipse . Kullandığım anakart asus prime b650m-k argb girişi mevcut açıkcası bu fiyata diğer kule tipi soğutuculara göre görüntüsü çok güzel .

serhatkara34

80+ Bronze
Bir arkadaşım için 7500f'li yeni bir sistem topladım . soğutucu olarak deepcool le300 alacaktım ama bütçesi fazla olmadığından bu soğutuda kampanyada olduğundan bunu aldım . Kasayı ancak bugün toplayabildik yarın formatını atıp bir stres testine sokucam çıkan sonucu yarın paylaşırım nasipse .
hayırlı olsun güzel soğutucu üzeceğini sanmıyorum o işlemci ile iyi değerler alıyor benim arkadaş

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Uğur ceylan
hayırlı olsun güzel soğutucu üzeceğini sanmıyorum o işlemci ile iyi değerler alıyor benim arkadaş
Teşekkür ederim . Bencede üzeceğini sanmıyorum , arkadaşların beklentisini bilemem ama bu fiyata özelliklerine göre tam f/p ürünü olduğu kesin .

pasii

80+
Hayır o anakartta yüksek ihtimalle ARGB soket yok ama 150₺ liraya Çinden 15-20 günde gelebilecek veya belki bulursan 250-300e de Türkiyede bulabilirsin argb soketin yoksa hiçbir şekilde yanmaz kasanda kontrolcü varsa belki yanabilir.

Evet macun çıkmıştı

Ama Nays gibi bir şeyle veya Uçuç kuponla almayacaksan kesinlikle Rampage al zaten o aradaki fiyat farkı bir tane Argb fan eder
Bilemiyorum, çok arada kaldım niyeyse. Senin attığın da işimi görebilir

Hydranoid

80+ Bronze
Bilemiyorum, çok arada kaldım niyeyse. Senin attığın da işimi görebilir
Hocam bunların ikisi de üzmez sizin kafanıza hangisi yattıysa onu alın görüntü istiyorsanız biraz daha ekstra masraf yapmak şartıyla (argb dönüştürücüyle) onu alın ama argb dönüştürücü almadan o ledler yanmaz diğerinde sabit rainbow yanıyor

pasii

80+
Hocam bunların ikisi de üzmez sizin kafanıza hangisi yattıysa onu alın görüntü istiyorsanız biraz daha ekstra masraf yapmak şartıyla (argb dönüştürücüyle) onu alın ama argb dönüştürücü almadan o ledler yanmaz diğerinde sabit rainbow yanıyor
Peki hocam sizin attığınız soğutucuda led için argb girişi lazım mı? Ledler nasıl yanıyor? Bir de takılışı yine sizin attığınız videodaki gibi mi takılıyor?

Hydranoid

80+ Bronze
Peki hocam sizin attığınız soğutucuda led için argb girişi lazım mı? Ledler nasıl yanıyor? Bir de takılışı yine sizin attığınız videodaki gibi mi takılıyor?
evet aynı şekilde takılıyor. Hayır argb girişine gerek yok sadece cpu fana takıyorsunuz ışıkları yanıyor

pasii

80+
evet aynı şekilde takılıyor. Hayır argb girişine gerek yok sadece cpu fana takıyorsunuz ışıkları yanıyor
O zaman senin dediğini almak biraz daha mantıklı. Görüşünü çok önemli değil benim için. Performans açısından fiyatını hak ediyorsa sıkıntı yok. Biraz da paraya ihtiyacım var bu aralar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom