Neler Yeni

İnceleme Rampage Rapido Plus KB-R03

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
yaklaşık 1 yıldır kullandığım rampage rapido plus klavyenin incelemesini yapıyorum
baştan başlayacak olursak klavye beyaz switch yarı mekanik bir klavye gayet sessiz ve hissiyatı güzel olup klavyenin altında su boşaltma kanalları var ve test ettim çalışıyorlar klavyenin ışıklarına gelecek olursak klavye 7 bölgeli rgb yani logitech g213 gibi ama bunda daha çok bölge var renk modlarına gelecek olursak yaklaşık 40modu olduğu için resimlerinin çekmeye üşendim klavyenin benim gözümde tek eksisi keycaplarının mekanik klavyelere göre küçük olması ama parmağa tam oturan yapıları var ve malzemesi çok hoş geliyor ele sanki kauçukmuş gibi yaklaşık 1yıl kullanmama rağmen asla tuşlarda aşınma vs. olmadı aldığımdan beride fiyatı çok ayrıca artmadı üzerinde üzrinde bulunan "G" tuşları makro kullanmaya yarıyor klavyenin programı olmadığı için ışık modlarını "FN" tuşu ile 1-2-3-4-5-6-7-8-9 tuşlarına basarak değiştiriyoruz klavyeye rgb demek yanlış olur klayenin ışık 7. ışık modunda renk seçebiliyoruz ama orada sadece 12 renk var incelemem bu kadardı fotoları alt tarafa bırakıyorum
ktut.jpgkut.jpgön.jpgalt foto.jpg

Rampage Rapido Plus buda klavyenin en ucuz linki https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rampage-kb-r03-1189187.html

buda klavyenin bulabildiğim youtube videosu
200/250tl arası bütçede alınmasını tavsye ettiğim klavyelerden eğer blue switch klavyenin sesinden hoşlanmıyor ve sessiz klavye arıyorsanız daha iyi zor bulunur

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Kısayol tuşları çok işe yarıyordu. 2 sene kullandım, en sonunda rahmetli oldu.d
3-4 kere falan sıvı döktüm, taş gibi klavye.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kısayol tuşları çok işe yarıyordu. 2 sene kullandım, en sonunda rahmetli oldu.d
3-4 kere falan sıvı döktüm, taş gibi klavye.
hocam sadece döktüyseniz iyi ben yanlışlıkla suya düşürdüm hala çalışıyor

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
hocam sadece döktüyseniz iyi ben yanlışlıkla suya düşürdüm hala çalışıyor
Valla soda döktüm kola döktüm su döktüm. 3 5 tuşu hariç hala çalışıyor.
Tek eksisi bir tık tuzlu olması.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
yaklaşık 1 yıldır kullandığım rampage rapido plus klavyenin incelemesini yapıyorum
baştan başlayacak olursak klavye beyaz switch yarı mekanik bir klavye gayet sessiz ve hissiyatı güzel olup klavyenin altında su boşaltma kanalları var ve test ettim çalışıyorlar klavyenin ışıklarına gelecek olursak klavye 7 bölgeli rgb yani logitech g213 gibi ama bunda daha çok bölge var renk modlarına gelecek olursak yaklaşık 40modu olduğu için resimlerinin çekmeye üşendim klavyenin benim gözümde tek eksisi keycaplarının mekanik klavyelere göre küçük olması ama parmağa tam oturan yapıları var ve malzemesi çok hoş geliyor ele sanki kauçukmuş gibi yaklaşık 1yıl kullanmama rağmen asla tuşlarda aşınma vs. olmadı aldığımdan beride fiyatı çok ayrıca artmadı üzerinde üzrinde bulunan "G" tuşları makro kullanmaya yarıyor klavyenin programı olmadığı için ışık modlarını "FN" tuşu ile 1-2-3-4-5-6-7-8-9 tuşlarına basarak değiştiriyoruz klavyeye rgb demek yanlış olur klayenin ışık 7. ışık modunda renk seçebiliyoruz ama orada sadece 12 renk var incelemem bu kadardı fotoları alt tarafa bırakıyorum
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Rampage Rapido Plus buda klavyenin en ucuz linki https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_rampage-kb-r03-1189187.html

buda klavyenin bulabildiğim youtube videosu
200/250tl arası bütçede alınmasını tavsye ettiğim klavyelerden eğer blue switch klavyenin sesinden hoşlanmıyor ve sessiz klavye arıyorsanız daha iyi zor bulunur
Güzel inceleme.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
Benim arkadaşımda vardı başka klavye almış bana verdi ben armut pekmezi döktüm ayran döktüm bal döktüm hiç bir şey olmadı (hiçbir pekmez veya bal çöpe gitmedi klavyeye ekmek bandım)
hocam bu çok efsane anı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
Samsung Galakzi j4 plus var oda sağlam dün pekmez kaynatırken foto çekcektim pekmeze düştü hala sağlam
hocam sizin sanırım pekmeze karşı bir sıkıntınız var birde neden pekmez fotosu çekersiniz

Top Bottom