Neler Yeni

Öneri Rampage RGW9 Comfort mu? Rampage SN-RW66 Alpha-X mi? Rampage RM-K1 Pulsar mı?

Pakhom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Haktan Adbl
Başlıkta belirttiğim gibi bu 3 kulaklık arasında kaldım sizce hangisi daha iyi olur?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Comfort kendim de kullanıyorum ses deneyimi ve mikrofonu oldukça iyi

Pakhom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Haktan Adbl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öneri için teşekkür ederim kendimce Araştırarak ve Eleyerek ilerliyorum.O zaman Comfort ve Tronsmart Sono arasında seçim yapmalıyım sizce hangisi daha iyi olur?

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Başlıkta belirttiğim gibi bu 3 kulaklık arasında kaldım sizce hangisi daha iyi olur?
Comfort en iyisi. Alternatif olarak Falcon X bakabilirsiniz fakat tavsiyem Comfort'tur.

Pakhom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Haktan Adbl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun ve müzik için kullanacağım.Müzik biraz daha önemli benim için bassların falan daha iyi olmasını istiyorum.Zaten online pek oynamayan birisiyim oynadığımda ise windows sonic ile 7.1 ihtiyacım yeterli olabiliyor.Ama Comfort gerçekten daha iyiyse alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comfort en iyisi. Alternatif olarak Falcon X bakabilirsiniz fakat tavsiyem Comfort'tur.
Oyun için kullanacaksanız Comfort öneririm.
Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşımla beraber alacaktık ama onun bütçesi 300TL'ye kadar çıkabiliyor aklında CH321 vardı.Sizce ona da Comfortmu aldırayım yoksa CH321 daha iyi mi?

Son düzenleme:

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oyun ve müzik için kullanacağım.Müzik biraz daha önemli benim için bassların falan daha iyi olmasını istiyorum.Zaten online pek oynamayan birisiyim oynadığımda ise windows sonic ile 7.1 ihtiyacım yeterli olabiliyor.Ama Comfort gerçekten daha iyiyse alırım.

Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşımla beraber alacaktık ama onun bütçesi 300TL'ye kadar çıkabiliyor aklında CH321 vardı.Sizce ona da Comfortmu aldırayım yoksa CH321 daha iyi mi?
Cooler Master'ın o kulaklığı hakkında bilgim yok.
@keremcnsz24

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4

O kulaklığı bilmiyorum.

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Hocam neye karar verdiniz acaba ?
Bende bu modeller arasında kaliyorumda

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Comfort Baya öndeymiş diğerine göre , ikisini de baya araştırdım bu konudan sonra ve Comfort'un Driveri,ses kalitesi kesinlikle daha iyi
Tamam hocam bende onu alırım belki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,884
Üyeler
138,432
Son üye
audioperformance
Top Bottom