Neler Yeni

Rap Müziğin Geldiği Son Nokta

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
@Mustafa Zahid lan bunlar senin trabe ne dio savun hemen
Ne diyeyim abi banane, adama daha north face mont giyince drill olmadığını anlatamıyorum bunu mu anlatacağım?

Büyükler biz küçükken Sagopa, Ceza, No.1, Allame dinlediğimiz zamanlar bazılarının bazı şarkılarına "Bu ne ya çok hızlı bir şey anlaşılmıyor" diyorlardı. Şimdi de işte böyle garip sözlü ama güzel beatli şarkılar çıkıyor buna da az önce saydıklarımı dinleyenler sevmiyor. Aynısı bu yeni nesil rape de ileride olacak.

Ananız babanız dininiz gibi oldschool rapi korumaya çalışıyorsunuz, sanki yeni nesil rap şarkılar çıktıktan sonra oldschool şarkılar yayından falan mı kaldırıldı veya sanatçılar bir an yok mu oldu? Hayır, hala onlar o tür şarkı yapmaya devam ediyor ve gidin onları dinleyin.

Buna benzer bir konuyu eskiden banlanan (istisna bi' sebepten) hesabında da konusunu yapmıştım ve orada yazılan yorumlar da aşırı saçmaydı yine de adamla tartışma açmamak için uzatmayıp "he sen haklısın" der gibi kısa kestim attım. Anlatamıyoruz çünkü.

Son düzenleme:

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,454
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Zaman moda değișiyor be kardeșim.Artık çarpıcı sözler önemli değil.Kabul ediyorum Ceza gibi önemli isimlere haksızlık yapılıyor ama benim bile newschoolların ritmi beati kulağa hoș geliyor sözlere bakmaksızın ve dinledikçe dinleyesi geliyor insanın.Sonuçta bu tablolar çıkıyor ortaya.Oldschoollar yeni çağa ayak uyduramazsa silinecekler tarihten.Çağa ayak uydurursalar da newlerden farkí kalmayacak.Böyle bir piyasa oldu.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,591
İsim
göksel yurtcan
hocam bunun sebebi kaliteli insanların cezayı/sagoyu/dr.fuchs yt ve mp3 dosyalarından dinlemesi

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
hocam bunun sebebi kaliteli insanların cezayı/sagoyu/dr.fuchs yt ve mp3 dosyalarından dinlemesi
Anlatamazsın abi gözleri boyanmış saçma sapan şeyler dinliyorlar. Hızlı ve kafiyeli olsa ne yazar Sagopa'ya şiir gibi okuyor diyip ne kadar anlamlı yazdığını göremeyen burada dininiz gibi koruyorsunuz diyip Üstadlarla 3-5 newschoolu karşılaştırmaları ironik.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Anlatamazsın abi gözleri boyanmış saçma sapan şeyler dinliyorlar. Hızlı ve kafiyeli olsa ne yazar Sagopa'ya şiir gibi okuyor diyip ne kadar anlamlı yazdığını göremeyen burada dininiz gibi koruyorsunuz diyip Üstadlarla 3-5 newschoolu karşılaştırmaları ironik.
Hız ve kafiye isteyenler buyursun. Sagopa'da ne arasan var.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
bana göre bunlar rap değil ve haketmiyor rapçi sıfatını

tunazadeeq

80+ Bronze
bu çakal tipindeki şarkıcılar genellikle CC yapıyor bu yüzden şarkısı leş olsada (zaten öylr) tutuyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,591
İsim
göksel yurtcan
hocam şahsen ben bu uziymiş çakkalmış reçkolmuş alizadeymiş bunlar için amfimle hoparlörlerimi yormam o kadar para veriyorum çakkal reçkolmu dinleyecem birde

Top Bottom