Neler Yeni

Rap Müziğin Geldiği Son Nokta

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Perros Blancos (*çakal-reckol ve arkadaşlarının ekibi) ekibinin Sound una bile yaklaşamaz sagopa.Mix ve beat dahil. Ayrıca tek düz beatler artık eskide kaldı. Kıyaslamaya bile girme bence.

Sen öyle sallıyorsun bu rapçilere ama yeni nesil rapçilerin bu zirveye çıkmalara sandığın kadar kolay olmadı. Hepsi sosyal medyayı ve gündemi iyi okudular , TR rapindeki eksiklikleri ve popüler olan şeylere belirlediler ve onun üzerine çalıştılar.
O çakal reckol uzi dediğin elemanlar buraya gelene kadar hayatlarından olacaklardı.
Ayrıca rapçi rapçidir. Her biri TR rapine katkı ve farklılık getiriyor. Kalitesiz olanlar zamanla eleniyor ama gerçekten farklı şeyler deneyenler hala ekmek yiyeceklerdi bu piyasadan. Benim görüşüm HERKESİN RAP YAPMASIDIR.

Kesinlikle newschool klasmanında en iyileri onlardı. Kısaca eski MOB sanatçıları diyebiliriz
MOTİVE >ALL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klip konusunda son 1 yılda çok farklı tarzlarda deniyolar. Dediğin gibi cidden başarılı olanları var. Kısaca parayı verip kaliteli directörlerle çalışan belli
Kanka hayatlarından olacaklardı demen çok komik öncelikle bunu söyleyeyim. Ve hayır, kalitesiz olanlar elenmedi, daha da ün kazandı. Bunun nedeni bizim insanımızın basit sözlere sahip müziklere yönelmesi ve rapte sadece kafa sallatmaya önem vermesi. Son olarak, benim görüşüm de şu: Herkes rap yapmasın. Klip konusunda haklısın ama.

2mApoo

80+ Silver
Ona bakarsan Dr Fuchs'da fazla dinlenmiyor ama Türkçe Rap'in üstad isimlerinden.
İnsanları üstadlaştırma da #1 numarasın üstadımmmm.
Bak knk burda TR rap'e en hakim kişi olduğumu iddia etmiyorum ama cidden farklı tarzların insanıyız. Benle tartışmaya girme bile. Gidip üstadlarını dinle.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando
Aynen kanka Sagopa ile Perros Blancos'u kıyasladım nerden anladın o.O2 Aynı sound aynı beat saçma sapan sözleri ile ergen kitleyi toplayan 3-5 vizyonsuzu seviyorlar ya bu kadar :PeepoLeave: Yaptıklarına rap diyorlar orası ayrı komik zaten. Hızlı ve kafiyeli yazmak yenilik olsaydı Sagopa'da yaptığı açıklama da böyle yapsaydım o kadar hızlı yapardım ki ağızları açık dinlerlerdi diyor kısaca. Rapler birbirinin aynısın hangisi gözüne hoş gidiyorsa onu dinle geç. O eski dediğin beatler gelsin trapçiler ve newschool yok olsun razıyım.

Ayrıca NewSchool'un lordu Ceg'dir.
Yok newschoolda da iyi iş yapan isimler var haksızlık yapmayalım hocam.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Knk nolur geri engelle. Dengim değilsin. gidip sago fln dinle sen. Eğer yeni nesil beat fln lazım olursa da yaz. Güzel bir fiyata yaparım sana. hadi öptüm
Merak etme engeli açmadım, zaten bir anda atılmış engel değil. Ergen mesajlarına daha fazla katlanamayıp attığım bir engel. Sen çakal dinleyip, beğenip, producerlik yapıyorsan aç kalırsın. Doğru ya, senin gibi popüler kültür köpekleri çok olduğu için her türlü alıcı bulursun. Ne de olsa zaten her şeyi dinlersiniz.

2mApoo

80+ Silver
Auto tune olduğu sürece kimse rap dinleyemez sadece beat dinler .
Hee bide "AUTO TUNE kullanan rapçi değildir" diyen tayfada vardı dımı ? Unutmuşum sizi aga sorry.
Bence sen önce gidip o Auto tune teknolojisinin geçmişini araştır ve nasıl yapıldığına bak. Sonra gidip DJ ARTZ' ın videolarını izle. Sana en iyisinin nasıl yapıldığını gösterir ÜSTADIMMMM .

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Hee bide "AUTO TUNE kullanan rapçi değildir" diyen tayfada vardı dımı ? Unutmuşum sizi aga sorry.
Bence sen önce gidip o Auto tune teknolojisinin geçmişini araştır ve nasıl yapıldığına bak. Sonra gidip DJ ARTZ' ın videolarını izle. Sana en iyisinin nasıl yapıldığını gösterir ÜSTADIMMMM .
En iyisi 2pac gerisi hikaye .

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001

2mApoo

80+ Silver
Merak etme engeli açmadım, zaten bir anda atılmış engel değil. Ergen mesajlarına daha fazla katlanamayıp attığım bir engel. Sen çakal dinleyip, beğenip, producerlik yapıyorsan aç kalırsın. Doğru ya, senin gibi popüler kültür köpekleri çok olduğu için her türlü alıcı bulursun. Ne de olsa zaten her şeyi dinlersiniz.
Bence öyle önüne gelene hakaret etme. Mazallah seni ciddiye alan biri çıkar. Sonra report yersin. Dikkatli ol Sagopa adam.

Ayrıca bir köşede şu salladığın rapçilerin müziklerine kafa salladığın gerçeğini konuşmadık hala. Gizli dinle knk valla kimseye söylemiyecem. SÖZ

En iyisi 2pac gerisi hikaye .
Peki bende severim 2pacı.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Bence öyle önüne gelene hakaret etme. Mazallah seni ciddiye alan biri çıkar. Sonra report yersin. Dikkatli ol Sagopa adam.

Ayrıca bir köşede şu salladığın rapçilerin müziklerine kafa salladığın gerçeğini konuşmadık hala. Gizli dinle knk valla kimseye söylemiyecem. SÖZ
Uyarı alırım, sıkıntı yok. Kafa sallamadığıma emin olabilirsin. Herkes drill dinlemiyor.

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05

Peki bende severim 2pacı.
2pac her şeydir bence gerçekleri , doğruları anlattığı için kırmızı ışıkta öldürüldü kariyerine son verildi genç yaşta . ☹️

2mApoo

80+ Silver
Uyarı alırım, sıkıntı yok. Kafa sallamadığıma emin olabilirsin. Herkes drill dinlemiyor.
Böyle laf atman normal. Gerçek drill'in ne olduğunu bilmeyen ve hiç dinlememene veriyorum bu cahilliğini.
Zaten drill e sadece batu ve C5 ile bakıyorsan senle tartışmak kafa acıtır. Gidip kaliteli olup olmamasına bakmadan biraz farklı şeyler dinle. Cidden bakış açın değişir.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Böyle laf atman normal. Gerçek drill'in ne olduğunu bilmeyen ve hiç dinlememene veriyorum bu cahilliğini.
Zaten drill e sadece batu ve C5 ile bakıyorsan senle tartışmak kafa acıtır. Gidip kaliteli olup olmamasına bakmadan biraz farklı şeyler dinle. Cidden bakış açın değişir.
Batu ve C5 diyorsun, örnek olarak verdiğin kişiler Perros Blancos. Bayağı kalite farkı varmış ya. Anla artık herkes drill dinlemek zorunda değil. Benim tarzım bu değil.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
2pac her şeydir bence gerçekleri , doğruları anlattığı için kırmızı ışıkta öldürüldü kariyerine son verildi genç yaşta . ☹️
Konu çakaldan Tupac'a nası geldi la

Top Bottom