Neler Yeni

Rapor takip etme sistemi.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Bence raporladigimiz şahis uyari aldimi almadimi raporumuz gecersizmi diye bir geri bildirim almaliyiz bence. @Mehmet Yılmaz

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Gerekirse geri dönüş yapılıyor. Eklenti aktif ama her mod kullanmıyor. Ben modken kullanıyordum ama yoruyor bir tık.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerekirse geri dönüş yapılıyor. Eklenti aktif ama her mod kullanmıyor. Ben modken kullanıyordum ama yoruyor bir tık.
Yani sistem yapila bilirmi mod bu adama uyari atiyor bana otomatik bildirim gelsin mesela

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yani sistem yapila bilirmi mod bu adama uyari atiyor bana otomatik bildirim gelsin mesela
Otomatik bildirim diye bir şey yok, ayrıntıları anlatmamda sorun var mı bilmiyorum ( xenforo kullanan tüm forumlarda aynı diye biliyorum ama) Mehmet abi gelip cevaplarsa daha iyi olur.
Modun bir tuşa tıklaması yetiyor raporu sonuçlandırırken ama dediğim gibi ayrıntıları vermem doğru olmaz gibi. @Mehmet Yılmaz kendisi verse daha iyi olur vermek istersen tabii.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklenti yormuyor, kişilerin geri dönüşleri yoruyordu.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Otomatik bildirim diye bir şey yok, ayrıntıları anlatmamda sorun var mı bilmiyorum ( xenforo kullanan tüm forumlarda aynı diye biliyorum ama) Mehmet abi gelip cevaplarsa daha iyi olur.
Modun bir tuşa tıklaması yetiyor raporu sonuçlandırırken ama dediğim gibi ayrıntıları vermem doğru olmaz gibi. @Mehmet Yılmaz kendisi verse daha iyi olur vermek istersen tabii.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklenti yormuyor, kişilerin geri dönüşleri yoruyordu.
Bazen uyarıyı alan kişinin mesajının üstünde ne uyarısı aldığı yazıyordu o hepsinde olabilir bence bildirim olmasa da.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Son 1 haftadır rapor geri dönüşlerini özellikle artırdım. Bildirim almadıysan reddedilmiş olma olasılığı yüksektir.

Top Bottom