Neler Yeni

Ray Tracing için Nvidia almaya Değermi

Arrow44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
fffdf fdfdfddfd
Bütçe
35000
Yakında yeni bir sistem alıcam bütçem 35 bin bu bütçem ile 7800 xt alabiliyorum ama arkadaşlarım nvidia al diyor amd ray tracing i çok kötüymüş ekran kartlarından çok anlamıyorum 4070 de pahalı işlemciyi falan düşürmek zorunda kalıcam büyük ihtimal tavsiyelerinizi bekliyorum + ray tracing seven biri değilim ama güzel olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Rusty
Yazılım olarak Nvidia daha iyi ama saf güç olarak da AMD iyi.
Sadece oyun için diyorsan AMD al geç aradaki fark çok az ise tabii ki de nvdia al. İlerde satmak istediğin vakit alıcı bulması kolay oluyor.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,368
İsim
Emre siyah
amd de ray tracing eskisi kada kötü değil testlerin yotubedan bakabilirsiniz zaten

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,368
İsim
Emre siyah
yani ray tracing açıp rahat oynarım dimi pişman etmez öyleyse kesinlikle amd alıcam ve kayıt olarak amd pişman etmez değilmi video çekmeyi düşünüyorumda
her oyunda fsr 3 yok bu arada. nvidia daha iyidir yayın ve kayıt için genelde ama bakın 7000 serisinde düzeltmişlerdir belki

RT in tamamen Nvidia nın yalan pazarlaması olduğunu artık herkes biliyor. Piyasada rt yi düzgün kullanan 2-3 oyun var biri zaten cyberpunk. Artık oyun firmalarıda tanıtımlarda kullanmıyor ve oyunlarına sadece ufak tefek yansıma ekleyip geçiyor.

Sonuç olarak rt için nvidia alınmaz. Ayrıca 7800xt varken de başka kart alınmaz en iyi tercihi yaparsın. Arkadaşlarına sen ne bakıyorsun biz de ki kitle popüler olan neyse onun fanatiği olan ve fiyat performans dan habersiz bir kitle.

Top Bottom