Neler Yeni

Razer Barracuda X (2022) aldıktan sonra yapılması gerekenler

Everstal

80+
Trendyol'da Gamemar mağazasından Razer Barracuda X 2022 modelini satın aldım.
Kulaklığı almadan önce biraz araştırma yapmıştım ve sanırım ürünün Razer'ın sitesinden aktive etmemiz gerekiyormuş. Mail üzerinden kod falan gönderiliyormuş galiba.

Tam olarak ne yapacağımı ve nasıl yapacağımı anlatan bir rehber var mı?
Bu arada bir sorum daha olacak:

Şu linkteki videoda, 14:00'dan sonrasında adam Razer Synapse yazılımına falan kaydedip, EQ ayarlarını falan yapıyor rahatça. Yazılım desteği yok deniliyordu bu ürün hakkında ama bu adam nasıl yapıyor? THX Spatial Audio'yu satın mı almış diyeceğim ama adam ilk defa taktı kulaklığı. Bir şey satın almadı ve kod falan da yazmadı. Anlamadım.

Eğer yazılım desteği yoksa bile, Razer Audio adlı telefon uygulamasından ayarlar yapabilirim, değil mi?
Ayrıca bilgisayarımda Nahimic de var;
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png
Mesaj otomatik birleştirildi:

@RobinToKaro hocam siz Blackshark kullanıyordunuz galiba. Tam hatırlamıyorum ama siz nasıl yaptınız?

Son düzenleme:
Trendyol'da Gamemar mağazasından Razer Barracuda X 2022 modelini satın aldım.
Kulaklığı almadan önce biraz araştırma yapmıştım ve sanırım ürünün Razer'ın sitesinden aktive etmemiz gerekiyormuş. Mail üzerinden kod falan gönderiliyormuş galiba.

Tam olarak ne yapacağımı ve nasıl yapacağımı anlatan bir rehber var mı?
Bu arada bir sorum daha olacak:

Şu linkteki videoda, 14:00'dan sonrasında adam Razer Synapse yazılımına falan kaydedip, EQ ayarlarını falan yapıyor rahatça. Yazılım desteği yok deniliyordu bu ürün hakkında ama bu adam nasıl yapıyor? THX Spatial Audio'yu satın mı almış diyeceğim ama adam ilk defa taktı kulaklığı. Bir şey satın almadı ve kod falan da yazmadı. Anlamadım.

Eğer yazılım desteği yoksa bile, Razer Audio adlı telefon uygulamasından ayarlar yapabilirim, değil mi?
Ayrıca bilgisayarımda Nahimic de var;
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png
Mesaj otomatik birleştirildi:

@RobinToKaro hocam siz Blackshark kullanıyordunuz galiba. Tam hatırlamıyorum ama siz nasıl yaptınız?
ben değil diğer arkadaş kullanıyordu ben sadece denemiştim.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül

Everstal

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e postanla synapse hesabı oluşturman lazım
Tamamdır çok teşekkür ederim. Sanırım Barracuda X 2022 modelinde yazılım desteği varmış öyle diyorlar. Gelince göreceğiz artık. Synapse hesabını oluşturduktan sonra kod hemen gelir mi? Otomatikman kulaklığı görüyor zaten Synapse'de zaten galiba.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Tamamdır çok teşekkür ederim. Sanırım Barracuda X 2022 modelinde yazılım desteği varmış öyle diyorlar. Gelince göreceğiz artık. Synapse hesabını oluşturduktan sonra kod hemen gelir mi? Otomatikman kulaklığı görüyor zaten Synapse'de zaten galiba.
koda gerek yok
kendisi kulaklığı otomatik tanıyor 7.1 açmak istersen içinden çıkan kod( çıkıyor mu emin değilim) gir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can
Hocam selamlar, ürün deneyiminiz nasıl gidiyor? Memnun musınuz?

Top Bottom