Neler Yeni

Yardım razer basilisk v2 Vs viper mini

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Arkadaşlar sizce
razer basilisk v2
Razer deathadder v2
Razer viper & mini

Hangisini almalıyım ?

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Eline hangisi oturuyorsa onu almalısın. Hepsi aynı sensördü galiba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
Arkadaşlar sizce
razer basilisk v2
Razer deathadder v2
Razer viper & mini

Hangisini almalıyım ?
Yaklaşık 2 yıl razer basilisk v2 kullandım. Bir süre sonra ağır geliyor. Özellikle fps oyunu oynuyorsan ve hassasiyeti düşük kullanıyorsan insanı cidden yavaşlatıyor. Steelseries aerox 3'e geçtim ve aradaki farkı çok daha iyi anladım. Diğerleri hakkında tecrübem yok.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eline hangisi oturuyorsa onu almalısın. Hepsi aynı sensördü galiba.
1.87 boy 19cm el uzunlugum var bilekten orta parmağa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık 2 yıl razer basilisk v2 kullandım. Bir süre sonra ağır geliyor. Özellikle fps oyunu oynuyorsan ve hassasiyeti düşük kullanıyorsan insanı cidden yavaşlatıyor. Steelseries aerox 3'e geçtim ve aradaki farkı çok daha iyi anladım. Diğerleri hakkında tecrübem yok.
Valorant falan oynuyorum 800 dp çok ağrıtır mı elimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
1.87 boy 19cm el uzunlugum var bilekten orta parmağa

Valorant falan oynuyorum 800 dp çok ağrıtır mı elimi
800 dpı sorun olmaz sanırım. Ben 0.35 oynuyorum ve ciddi ağrıtıyordu. Teknik özellikleri cidden muhteşem fakat çok seri gelmiyordu bana.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
800 dpı sorun olmaz sanırım. Ben 0.35 oynuyorum ve ciddi ağrıtıyordu. Teknik özellikleri cidden muhteşem fakat çok seri gelmiyordu bana.
Genel olarak hep ağır mouslar kullandım çok arada kaldım ne alsam diye bilemedim ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
Genel olarak hep ağır mouslar kullandım çok arada kaldım ne alsam diye bilemedim ya
Yani sizin tercihinize kalmış biraz. Ben şuana kadar hafif mouse kullanmadığıma pişman oldum onu bıraktığımda. Küçük mouse ile çok zorlananlar da var.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Viper Mini öneririm.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
el ölçülerimi yazdım küçük gelmez mi ? 1.87 boy 19cm el uzunlugum var bilekten orta parmağa

Öneride bulunabilirsiniz neden olmasın
Hali hazırda kullanıyorum, çok seri bir mouse. Farklı marka düşünceleriniz varsa araştırabilirim.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Hali hazırda kullanıyorum, çok seri bir mouse. Farklı marka düşünceleriniz varsa araştırabilirim.
Genel olarak prof bir oyuncu değilim maksat sağlam olsun güzel olsun fps oyunları oynuyorum valo cs bf1 tarzı 1 kere alıyoruz 3-4 yıl götürsün istiyorum sorun çıkartmasın 1000 tl ye kadar bütçem var max 1300 falan olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Can
Genel olarak prof bir oyuncu değilim maksat sağlam olsun güzel olsun fps oyunları oynuyorum valo cs bf1 tarzı 1 kere alıyoruz 3-4 yıl götürsün istiyorum sorun çıkartmasın 1000 TL ye kadar bütçem var max 1300 falan olur
Önerdiğim mouse biraz sizin dikkatli kullanımınıza göre ömür gösterir. İçecek dökme gibi veya hasar vericek hareketlerde bulunursanız diğerlerinden daha çabuk bozulacaktır. Fakat kesinlikle kalitesiz bir ürün değildir. Tecrübe ile sabit. Yt'den incelemerini izleyin isterseniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,113
Üyeler
156,435
Son üye
erenkowicz
Top Bottom