Neler Yeni

🔥🔥 Razer Basilisk V3 RGB Siyah Kablolu Gaming Mouse 1400 Tl 🔥🔥

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,126
İsim
Oğuz
101 gram eşek ölüsü gibi

oEnesQlf

80+ Silver
Tuğla mouse

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Halil
fiyat cok iyi begenenler vardır mutlaka alınır bence

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Kaan
101 gram eşek ölüsü gibi
Hafif bir fare ile şahsen asla FPS oyunlarını oynayamıyorum. Ağır bir tane olunca daha kolay nişan alınabiliyor.
Özellikle CS2'de AWP ve SSG oynarken büyük bir avantajı oluyor benim için. Alışan için çok iyi ama hafif sevenleri bilemem.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,126
İsim
Oğuz
Hafif bir fare ile şahsen asla FPS oyunlarını oynayamıyorum. Ağır bir tane olunca daha kolay nişan alınabiliyor.
Özellikle CS2'de AWP ve SSG oynarken büyük bir avantajı oluyor benim için. Alışan için çok iyi ama hafif sevenleri bilemem.
Ne kadar hafif o kadar iyi tepki. Yüksek sens ile oynuyorsan alışabilirsin. Özellikle AWP oyuncuları için daha ağır olması avantaj bile olabilir. Ben yüksek sens awp + rifler olarak oynuyorum, Woxic tarzında. Benim eDPI da onun gibi 2400. Mesela onun mouse 92 gram iken benim 71 gram. Eski mouseum da 90 civarlarındaydı ve AWP kontrolüm daha iyiydi. Yine de hafif mouse ergonomik olarak çok daha iyi. 71 gram da ağır bile sayılır. 40-50 gram kullanıyor millet. Yoksa baktığında S1mple da Superlight kullanıyor ve 63 gram. O da awpci
Durum tamamen alışman ile alakalı. 150 gram bile olsa kas hafızan ona göre şekillenecek.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Kaan
Ne kadar hafif o kadar iyi tepki. Yüksek sens ile oynuyorsan alışabilirsin. Özellikle AWP oyuncuları için daha ağır olması avantaj bile olabilir. Ben yüksek sens awp + rifler olarak oynuyorum, Woxic tarzında. Benim eDPI da onun gibi 2400. Mesela onun mouse 92 gram iken benim 71 gram. Eski mouseum da 90 civarlarındaydı ve AWP kontrolüm daha iyiydi. Yine de hafif mouse ergonomik olarak çok daha iyi. 71 gram da ağır bile sayılır. 40-50 gram kullanıyor millet. Yoksa baktığında S1mple da Superlight kullanıyor ve 63 gram. O da awpci
Durum tamamen alışman ile alakalı. 150 gram bile olsa kas hafızan ona göre şekillenecek.
Bakıldığı zaman alışmaya kalıyor aslında evet. 82 gram fare kullanıyorum, ne ağır ne hafif geliyor bana ve CS2'de 1.0 sensitivity 650 DPI oynuyorum. AWP ve SSG dışında kolay kolay oynamam, daha hafifini de denedim oluyor ama düşük DPI için hafif fare eziyet gibi. Yüksek DPI oynayanlar kesinlikle hafif fare alsınlar bunu rahatlıkla söyleyebilirim ama benim gibi düşük DPI düşük sensitivity takılanlara eziyet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Dax Saz
Onlarca mouse kullanmış biri olarak söylüyorum, bu mouse gerçekten kaliteli. Ana tuşlar, yan tuşlar, tekerlek, yüzey malzemesi hepsi on numara. Satarken en çok üzüldüğüm mouse bu olmuştur. Hızlı fps oyunlar için uygun olmayabilir ancak tek oyunculu, hikayeli oyunlar ve ofis, tasarım uygulamaları için birebir. Bunun kadar kaliteli hissettiren bir mouse daha görmedim diyebilirim ki çoooook mouse gördüm. Buna bir tane de monitör altına yapışan bungee aldın mı tadından yenmez.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ömer
Onlarca mouse kullanmış biri olarak söylüyorum, bu mouse gerçekten kaliteli. Ana tuşlar, yan tuşlar, tekerlek, yüzey malzemesi hepsi on numara. Satarken en çok üzüldüğüm mouse bu olmuştur. Hızlı fps oyunlar için uygun olmayabilir ancak tek oyunculu, hikayeli oyunlar ve ofis, tasarım uygulamaları için birebir. Bunun kadar kaliteli hissettiren bir mouse daha görmedim diyebilirim ki çoooook mouse gördüm. Buna bir tane de monitör altına yapışan bungee aldın mı tadından yenmez.
Kesinlikle katılıyorum kablolu kullanmak istemiyor olmasaydım şunu alıp yıllarca ana mouse'um yapardım o derecede güzel bir mouse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
Kablolu bir mouse icin pahali bence, 1000 liraya gecen model o pro almistim ki 2000 bin TL'ye de sahane mouselar dusuyor. Ben bu fiyata asla tercih etmezdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,658
Üyeler
154,100
Son üye
mtlkaan
Top Bottom