Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Razer BlackShark V2 X Green Gaming Kulaklık 1500 tl

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berat
1718395184504.png

yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum tavsiye ederim güzel kulaklık

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berat
Bu daha iyi filan yazsaydın bari
Neden? Kablosuz olması, başlı başına daha iyi olduğunu gösterir bana göre. Yurt dışında 90 avro kendi sitesinde 100 avro. Ses kalitesi daha iyidir ya da değildir ama fazla fark olduğunu düşünmüyorum. Aynı fiyata kablosuz konforu alabilmek varken neden insanlar diğer Razer kulaklığı alsın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mikrofonunu kullandım bu markanın çok kötüydü. İade ettim...
Yorumlarda, bu kulaklığın mikrofonundan şikayetçi olan birisi görmedim. Hâlâ alınabilir. Diğer ürünleri iyidir ya da kötüdür bir şey söyleyemem ama bir ürünü kötü diye bütün ürünlerinin kötü olduğunu varsayamam.

xTURANN

80+ Silver
Neden? Kablosuz olması, başlı başına daha iyi olduğunu gösterir bana göre. Yurt dışında 90 avro kendi sitesinde 100 avro. Ses kalitesi daha iyidir ya da değildir ama fazla fark olduğunu düşünmüyorum. Aynı fiyata kablosuz konforu alabilmek varken neden insanlar diğer Razer kulaklığı alsın?

Yorumlarda, bu kulaklığın mikrofonundan şikayetçi olan birisi görmedim. Hâlâ alınabilir. Diğer ürünleri iyidir ya da kötüdür bir şey söyleyemem ama bir ürünü kötü diye bütün ürünlerinin kötü olduğunu varsayamam.
Yanlış düşünce, bakış açısı. O Halde şu kulaklık kablosuz olursa, üstüne yok ?
1718419073084.png

Aynı fiyata kablosuz konforu alabilmek varken neden insanlar diğer Razer kulaklığı alsın?
Çünkü Marka. Kalite, konfor, ar-ge v.b bir çok etken var.
Rampage R36 Droptan, HyperX Cloud III'e geçtim. Tarayıcıdan resimlerine bak, birbirine benzer kulaklıklar. Fakat kullandığım şu yaklaşık 6 aylık süreçte, HyperX'in bu modelinin neden iyi olduğunu, neden cloud serisinin çok sattığını anladım.

- Mesela 7.1 Zırvalığı yok, gerçek ya da sahte. Çünkü sesleri, yıllardır bu sektörde olmalarının verdiği bilgi birikim, ar-ge sonucu mükemmel ( bana göre ).
- Malzeme kalitesi, R36 Drop 7/10 ise, Cloud III 10/10.
- F / P Oranı çok yüksek.
V.B Şeyler..

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berat
Alıntıyı görüntüle

Rampage R36 Droptan, HyperX Cloud III'e geçtim. Tarayıcıdan resimlerine bak, birbirine benzer kulaklıklar. Fakat kullandığım şu yaklaşık 6 aylık süreçte, HyperX'in bu modelinin neden iyi olduğunu, neden cloud serisinin çok sattığını anladım.

- Mesela 7.1 Zırvalığı yok, gerçek ya da sahte. Çünkü sesleri, yıllardır bu sektörde olmalarının verdiği bilgi birikim, ar-ge sonucu mükemmel ( bana göre ).
V.B Şeyler..
Asıl siz beni yanlış anlamışsınız ya da ben kendimi düzgün ifade edemedim. Tek daha iyi olduğu özellik kablosuz olması değil ses kalitesi kullandığı sürücüler, kullanıcı yorumları,fiyatı, etkiliyor düşüncelerimi. Siz sadece kablosuz olduğu için her kulaklığı alabileceğimi düşünmüşsünüz. Yurt dışında 3000tl'ye satılan kulaklık. Yorumları olumlu Türkiye'de yarı fiyatına satın alınabiliyor tıpkı Razer Opus X'in 100 dolar olup Türkiye 'de 1500tl'ye satılması gibi (stok bittiği için gerçekçi fiyatlar değil şu andakiler.). İşte bu fiyat performans kulaklık.

Alıntıyı görüntüle

V.B Şeyler..
HyperX'in fp olduğunu söylemek için deli olmak gerek bana kalırsa yarı fiyatına alacağım bir kulaklıktan %80 %85 aynı kalite ve konforu alabilirim zaten. Neyi fp?

Alıntıyı görüntüle

V.B Şeyler..
Sizin zırva olarak düşündüğünüz şey gerçekten de daha iyi duymanızı sağlar tıpkı Cloud 2'de olduğu gibi.

Son düzenleme:

xTURANN

80+ Silver
Sizin zırva olarak düşündüğünüz şey gerçekten de daha iyi duymanızı sağlar tıpkı Cloud 2'de olduğu gibi.
Çoğu platformda, çoğu kişiye sorabilirsin 7.1 Şart mı, olması gerekli mi diye. Gerekli değil. Kaldı ki çoğu kaliteli kulaklıklarda her yerinde şöyle 7.1 böyle ses kastırıyor gibi şeyler yazmaz.

HyperX'in fp olduğunu söylemek için deli olmak gerek bana kalırsa yarı fiyatına alacağım bir kulaklıktan %80 %85 aynı kalite ve konforu alabilirim zaten. Neyi fp?
Söylemleriniz bir tık sert, neyse.
F/P Kavramı, değişkenlik gösterir. 5 Liraya da araba için telefon tutacağı alırsın, 500 Lirayada. İkisi de kendine göre F/P'tır. Mesela 5 TL'lik olan, Telefonu sadece tutar. İşini görür, düşürmez. Fakat 500 TL'lik olanda sensör vardır, sen telefonu yaklaştırdıkça açılır, telefona göre kendi şeklini alır v.b. Bu da onun o fiyata göre F/P Olduğunu gösterir.

Söylediğim gibi, R36 Drop'tan ( Rampage'in sanırım nadir kaliteli serisinden biri ) Cloud III'e geçtim, Ses kartı yok ya da Kutusunda sağında solunda 7.1 yazmıyor ama diğer kulaklıkla sesleri aynı duyuyorum. Mic kalitesi daha iyi, malzeme kalitesi daha iyi v.b
Benim aslında burada bahsettiğim tamamen marka. Mesela R36 Drop alın, deneyin. Uygulamasından 7.1'i açmadığınız sürece sesler halay çeker, 3 aya kalmaz mutlaka 1 kere doktor randevusu alırsınız. Fakat Cloud III, Bunu ses kartı olmadan, uygulamasında sanal bile 7.1 olmadan yapıyor. Kaldı ki kullanmıyorum bile uygulamasını, yüklü değil.

Cloud II ile Cloud III Arasında, eminim fark yoktur. Benden 1 hafta sonra C2 Alan arkadaşımla discordda konuştuk, mic kalitesi olarak daha öndeydi C3, Ortalama fiyatları da aynıydı. Bu da = F/P.

Son düzenleme:

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan

Sikayetçi olan birisini göremezsin kullanım alanına göre yorum yapanları görürsün razer blackshark v2x bass yoğunluklu ve temiz ses veren bir kulaklık fps oyunları için ideal bir kulaklık ve mikrofon kalitesi iyi bunların.yanı sırada kolay kolay terleme yapmayacak bir kulaklık senin atmış olduğun kulaklık ise daha çok maç oyunları oynayanlar için rekabetçi oyunlar için değil yani ses kasamazsın kolay kolay ki terleten bir kulaklık mikrofon kaliteside v2x'e göre çok iyi değil bluetooth özelliği var diye mükemmel değil yani iyi olduğunu iddia etmen için rakibine göre iyi olan özelliklerini belirtmen gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
ahmet muhsin

Keşke daha önce atsaydın bunu cloud 2 aldım

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berat
Sikayetçi olan birisini göremezsin kullanım alanına göre yorum yapanları görürsün razer blackshark v2x bass yoğunluklu ve temiz ses veren bir kulaklık fps oyunları için ideal bir kulaklık ve mikrofon kalitesi iyi bunların.yanı sırada kolay kolay terleme yapmayacak bir kulaklık senin atmış olduğun kulaklık ise daha çok maç oyunları oynayanlar için rekabetçi oyunlar için değil yani ses kasamazsın kolay kolay ki terleten bir kulaklık mikrofon kaliteside v2x'e göre çok iyi değil bluetooth özelliği var diye mükemmel değil yani iyi olduğunu iddia etmen için rakibine göre iyi olan özelliklerini belirtmen gerek
Ses kasamayacağını kim söyledi 🙂 V2x kalitesine yakın, mikrofonu modüler, ve kablosuz. Aynı fiyata. Telefon kulaklığıyla bile ses kasılabilir. Yeter ki, sen ses kasmasını bil. Kulaklığım bozulduğu için telefon kulaklığı kullanıyorum 50 liralık. Diğer kulaklığım kadar olmasa da ses kasabiliyorum. Nasıl böyle bir kulaklıkta ses kasılamaz diyorsunuz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,245
Üyeler
156,455
Son üye
yavuzha12
Top Bottom