Neler Yeni

Razer Blackshark V2X Mikrofon Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Keremakbulut
Bugün itopyadan aldığım ürünümün mikrofon sesi discord üzerinden arkadaşlarıma çok az gidiyor. Kulaklığı kasamın ön tarafında bulunan tek jack girişi ile bağladığımda da ses gitmiyor, kutu içeriğinden çıkan jack girişini kulalık ve mikrofon olarak ayıran kablo ile de ses gitmiyor. Yani gidiyor fakat inanılmaz az gidiyor. Sesi açmak için ayarlardan her şeyi denedim.
Dualshock 4 üzerinden bilgisayara bağlandığımda ses karşıya normal bir şekilde gidiyor sebebini çözemedim. Bilgisayarda yapamadığım bir ayar mı var acaba ? Ses duyma olarak hiç bir sorun yok fakat mikrofon olarak çok büyük sorun yaşıyorum.

Fradue

80+
aynısını ben de yaşıyorum nasıl çözebilirim

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Ben de şu anda mikrofonu PC'ye bağlayamıyorum. Arkadan dönüştürücü ile de bağlasam, öndeki girişe de bağlasam ses aygıtlarında kulaklığın mikrofonu çıkmıyor. Yardım edin lütfen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Keremakbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, sanırım kulaklıkları itopya indirimden aldınız ve bu sorun ile karşılaştınız, ben şu şekilde çözdüm, bilgisayardaki realtek ses driverlarını kaldırıp pc yi yeniden başlattım ve düzeldi. Şuan Logitech G Pro X kullanıyorum, razerdan memnun kalmadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom