Neler Yeni

Razer cobra nasıldır?

oflee61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Akyazıcı

Razer cobra almayı düşünüyorum şu anda logitech m330 silent kullanıyorum ve fare biraz yüksek olduğu için bileğim ağrıyor. Mediamark ta 889 tl sizce alınır mı ?​

alperenmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen Mutgan
Baya hafif 599 a vatandan aldım 5 gün önce 900 e de değer gibi

oflee61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Akyazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
m330 silent yüksek değil ki. Ortalama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence sen git mağazalarda deneyerek beğendiğin mouse'u bul. m330'a yüksek diyorsan ne aradığını bilmiyorsun. Gaming mouse'lar kütüphane kullanmak için uygun değil. Rahatsız edersin insanları.

oflee61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Akyazıcı

Bence sen git mağazalarda deneyerek beğendiğin mouse'u bul. m330'a yüksek diyorsan ne aradığını bilmiyorsun. Gaming mouse'lar kütüphane kullanmak için uygun değil. Rahatsız edersin insanları.
Kullanırken bileğim baya ağrıyor o yüzden. Genel olarak razer cobra nasıl ?

Bileği yormuyor aşırı hafif çok seste yapmıyor
Teşekkürler siparişi veriyorum.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Hocam kütüphanede hurra oyun oynamiycağın icin normal ofis mouse ile arasında ne fark var Google da gezmek amacı ile kullanıyorsun sonuçta

oflee61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Akyazıcı
Hocam kütüphanede hurra oyun oynamiycağın icin normal ofis mouse ile arasında ne fark var Google da gezmek amacı ile kullanıyorsun sonuçta
Bilgisayar mühendisliği okuyorum ve sabah akşam bilgisayarlayım artık bileğim ağrıyordu düzgün bir şey almak istedim. Neden kötü mü bu mouse?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Bilgisayar mühendisliği okuyorum ve sabah akşam bilgisayarlayım artık bileğim ağrıyordu düzgün bir şey almak istedim. Neden kötü mü bu mouse?
Clickleri biraz sesli ama mouse hafif , malzeme kalitesi de fena değil ama mouseta bir eksiklik var çözemedim tutuşu uyuyorsa glorious model I daha iyi bir seçenek bence

oflee61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Akyazıcı
Clickleri biraz sesli ama mouse hafif , malzeme kalitesi de fena değil ama mouseta bir eksiklik var çözemedim tutuşu uyuyorsa glorious model I daha iyi bir seçenek bence
Pek rahatsız etmez bence sesi sonuçta bim mouse kullananlar da var onları sesiyle karşılaştırılamaz bile bence. Siparişi verdim bekliyorum en kötü ihtimalle iade ederim.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Pek rahatsız etmez bence sesi sonuçta bim mouse kullananlar da var onları sesiyle karşılaştırılamaz bile bence. Siparişi verdim bekliyorum en kötü ihtimalle iade ederim.
Hayırlı olsun gelince yine düşünceni paylaşırsın

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Oyun oynamaya gerek yok. Kütüphane sessiz olduğu için insanları rahatsız edebilir. Ben olurum. Oyun oynamayacaksa kütüphanede Touchpad kullansın zaten.

m330'da bileğim ağrıyor vs diyorsa daha büyük olan Razer cobrada nasıl rahat edecek bakalım.

R9XTX

80+ Bronze
Oyun oynamaya gerek yok. Kütüphane sessiz olduğu için insanları rahatsız edebilir. Ben olurum. Oyun oynamayacaksa kütüphanede Touchpad kullansın zaten.

m330'da bileğim ağrıyor vs diyorsa daha büyük olan Razer cobrada nasıl rahat edecek bakalım.
Memnun kaldınız mı?

Top Bottom