Neler Yeni

Razer cobradan memnun değilim

zeduru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seyit incekara
Bütçe
900
3 gün önce razer cobra aldım ama çok hafif ve küçük geldi valorantta flick attığımda elimden kayıyor elimde çok büyük değil 18.2x8cm bu mousedan önce g402 hyperion fury kullanıyordum ağır ve büyüktü ama benim için aman aman sorunu pek çıkmadı vatandan almıştım, iade etmek istiyorum bu konuda ve 900 tl ye el ölçülerime uygun mouse öneri konusunda yardımınızı bekliyorum tutuşum tam palm değil tam claw da değil hybrid e yakın

3 gün önce razer cobra aldım ama çok hafif ve küçük geldi valorantta flick attığımda elimden kayıyor elimde çok büyük değil 18.2x8cm bu mousedan önce g402 hyperion fury kullanıyordum ağır ve büyüktü ama benim için aman aman sorunu pek çıkmadı vatandan almıştım, iade etmek istiyorum bu konuda ve 900 tl ye el ölçülerime uygun mouse öneri konusunda yardımınızı bekliyorum tutuşum tam palm değil tam claw da değil hybrid e yakın
G402 palm için uygun bir mouse, sorup soruşturmadan Cobra almasaydınız keşke Cobra sizin için zaten uygun değilmiş. Steelseries Prime alıp geçin elinize uyması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Kardeşim sana kim önerdi onu? Cobra zaten küçük eller için ve daha çok claw grip tutuş için. SteelSeries Prime alabilirdin. Hafif olması da bir sorun ise daha ağır farelere yönelin derim.

Top Bottom