Neler Yeni

İnceleme ♪ Razer Deathadder Essential İnceleme ♪

Razer Deathadder Essential

Ürünü 2 haftadır kullanıyorum. 160₺'ye indirimde GameGaraj üzerinden satın aldım.

Ürün Kutu İçeriği:

• Mouse
  • Kullanım Kılavuzu, Garanti, Sticker

İlk Hissiyat:

Öncelikle mouse çok güzel paketlenmiş geldi. USB ucu plastik korumalı şekilde geldi. Kablosu kumaş sarım ve gayet kaliteli hissettiriyor. Mouse yüzeyi çok hoş bir mat plastik ile kaplı.
Doğal olarak hangi mouse ile kıyaslıyorsun sorusunu soracaksınız. Önceki mousem Trust GXT 152 idi. Evet çok eski bir mouse, hem elime oturmuyor hem de sensörü aşırı kötüydü. Hatta kendi sitesinde bile bu ibare mevcut:
1648458547773.png

2 Haftalık Deneyim:

• Aktif olarak Valo ve CS oynayan bir oyuncuyum. Eski mouse ile 1.000 saat cs oynadım. Ve şuan fark ediyorum ki ben nasıl can çekişmişim :) Sensör çok iyi tepkiler veriyor. Ben 1 kere bile yanlış bir yönlendirme yaptığını gözlemlemedim.
  • Yan tuşları oyun içerisinde aktif kullanmaktayım. Tuş yerleri gayet iyi. Valo'da yeteneklerin 2'sini CS'de ise flash ve sis bombalarını bu tuşlar aracılığıyla kullanmaktayım. Hissiyat olarak çok hoşuma gittiler. Takılı kalma-çift tıklama gibi bir sorunla karşılaşmadım.
  • Steelseries Qck Medium mousepad ile kullanıyorum ve skatezlerin çok güzel kaydığını söyleyebilirim. Daha mousenin usb'sini PC'ye takar takmaz elime aldığımda bile ne kadar iyi kaydığını anlayabildim.
  • USB'yi PC'ye taktığınızda direkt karşınıza programı inmeye başlıyor. Sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Program çok kolay ve anlaşılır. 1000hz raporlama yapabilmesi çok iyi. (eski mousem 500hz idi) Aydınlatmayı istenilen seviyede ve 2 tipte ayarlayabiliyorsunuz.

Sonuç Olarak:

Eğer elinizdeki mouse size küçük geliyorsa, sensöründen memnun değilseniz veya yeni bir mouse arayışındaysanız bu fare kesinlikle tercih edilebilir. Şuan 200₺'ye satılmakta. Bu fiyat aralığında alınabilir f/p bir fare (y)
ÜRÜN GÖRSELLERİNİ EKLEYECEĞİM, MAKALE TEKRAR DÜZENLENECEKTİR.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Öncelikle inceleme için teşekkürler.
Kısa vadede çoğu ürün iyidir zaten. Önemli olan uzun vadede nasıl performans göstereceğidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,867
İsim
Emir Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle inceleme için teşekkürler.
Kısa vadede çoğu ürün iyidir zaten. Önemli olan uzun vadede nasıl performans göstereceğidir.
Aktif olarak buralardayım zaten, bir sıkıntısını görürsem tekrar makaleyi güncellerim. Ancak şuan için bir sorun gözlemlemedim.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Aktif olarak buralardayım zaten, bir sıkıntısını görürsem tekrar makaleyi güncellerim. Ancak şuan için bir sorun gözlemlemedim.
Umarım memnun kalırsın yani bu mouse'u 5,6,7 sene kullanan insanlar gördüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,998
Üyeler
142,201
Son üye
Serylda
Top Bottom