Neler Yeni

Razer DeathAdder V2 mi Logitech G502 mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Özseyrek
Arkadaşlar ben bu iki fare arasında kaldım. Tüm özelliklerini araştırdım. Razer'ın yeni optik sensörü bana daha iyi gibi geldi ama yerli ve yabancı forumlarda sol tık tuşunun hassas olduğunu, minik dokunmayla bile çalıştığını söylüyorlar. Logitech'in o kadar tuşunu kullanacağımı sanmıyorum çünkü makro seven birisi değilim ama onun da ağırlık ayarlama özelliği cazip geldi. İki fare arasında Razer sensörler tarafında önde gözüküyor, Logitech ise özelleştirme tarafında önde gözüküyor. Daha önce DeathAdder Elite kullanıyordum, o fareden bunların birisine geçeceğim. Önerileriniz nelerdir?

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Keyif meselesi. Deathadder V2 daha iyi tuş ve sensöre sahipken G502'de daha fazla programlanabilir tuş ve ağırlık ayarı bulunmakta.

4ghost.cs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Metin s
Ben 4 yıldır razer d1 kullandım bu zamana kadar bir sorun yaşamadım gerek dokusu gerek hissiyatı malzemesi gayet iyi ve eskittigim icim bende razer V2 yi aldım yeni gayet memnunum ben

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Mouse yi alırken en önemli husus senin elinin yapısıdır. eğer büyük bir elin varsa logitech senin için daha iyi olur. ama ortalama bir ele sahipsen razer al. Benim elim büyük değil o yüzden ben logitechi almazdım. max bütcen nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Özseyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouse yi alırken en önemli husus senin elinin yapısıdır. eğer büyük bir elin varsa logitech senin için daha iyi olur. ama ortalama bir ele sahipsen razer al. Benim elim büyük değil o yüzden ben logitechi almazdım. max bütcen nedir?
Taksitle alacağım için max 700 liraya kadar çıkabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Özseyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne için kullanacaksın reis genellikle ne oynuyorsun sana öyle bir tavsiye vereyim
Şöyle söyleyim yazdığım gibi daha önce Razer DeathAdder Elite kullanıyordum 1 senedir. O farenin büyüklüğü elime hayet uygundu. Sensörünü beğenmiştim FPS oyunlarında baya farkettirdi. Şimdi yine Razer' ın optik tuşları ve yeni sensörü bana cazip geldi. Yüksek DPI zaten kullanmıyorum. Oynadığım oyun türleri FPS, strateji, RPG, MOBA.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Şöyle söyleyim yazdığım gibi daha önce Razer DeathAdder Elite kullanıyordum 1 senedir. O farenin büyüklüğü elime hayet uygundu. Sensörünü beğenmiştim FPS oyunlarında baya farkettirdi. Şimdi yine Razer' ın optik tuşları ve yeni sensörü bana cazip geldi. Yüksek DPI zaten kullanmıyorum. Oynadığım oyun türleri FPS, strateji, RPG, MOBA.
kardeşim eğer fps oyunlarında çok iyi performans almak istiyorsan. sana zowie öneririm bende 1 yıldır kullanıyorum. çok memunum. önceden razer mamba elite kullanıyordum sonra zowie ec2b ye geçtim çok çok fark var. ec2b türkiyede kalmamış ama fk1b de aynı sensor çok iyi mouse
zowie kullanmam dersen razer mamba elite öneririm onuda kullandım. oda iyiydi ama fps oyun canavarı zowie dir. prof mouse zaten.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
kardeşim eğer fps oyunlarında çok iyi performans almak istiyorsan. sana zowie öneririm bende 1 yıldır kullanıyorum. çok memunum. önceden razer mamba elite kullanıyordum sonra zowie ec2b ye geçtim çok çok fark var. ec2b türkiyede kalmamış ama fk1b de aynı sensor çok iyi mouse
zowie kullanmam dersen razer mamba elite öneririm onuda kullandım. oda iyiydi ama fps oyun canavarı zowie dir. prof mouse zaten.
Bunu sensörü kaç IPS ?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
aga Logi'nin bu tip mouselerini bir tek ben mi beğenmiyorum ya? O ne hacı Transformers gibi.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Bunu sensörü kaç IPS ?
3360 optik sensör var. 1000Hz 3200dpi. ki zaten sen fps oyunu oynuyorsan bilirsin dpi oynanmaz. ben csgo da 400 dpi oynuyorum. 3200 bana çok yetiyor.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Top Bottom