Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Huntsman Mini alinir mi

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
almadim ozamanlar alinir mi diye dusunuyodum ama cok kotu klavye oldugunu fark ettim 30 dolarlik plastik klavyelerden farki yok huntsman mininin
ya ben set yapmak istiyorum RAZER DEATHADDER V2 almak istiyorum ama yanınada klavye olarak razerın düşük bütçeli bütün klavyeleri kötü ozaman LOGİTECH G403 HERO alsam yanınada klavye olarak Logitech G512 Carbon alsam daha mantıklı olur galiba değil mi

Caelius

80+ Silver
ya ben set yapmak istiyorum RAZER DEATHADDER V2 almak istiyorum ama yanınada klavye olarak razerın düşük bütçeli bütün klavyeleri kötü ozaman LOGİTECH G403 HERO alsam yanınada klavye olarak Logitech G512 Carbon alsam daha mantıklı olur galiba değil mi
razer huntsman te al o klavye iyi

ejderos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmet Murat Bozkurt
dostum set gibi bir amacın olmasın bende deathadder v2 var ve 7 8 aydır kullanıyorum ellerin büyük değilse sarmıyor şu an satmayı düşünüyorum satıp logitech g pro x superlighta geçicem kablolu mouse alma koy üstüne kablosuz al kafan rahat

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Talha Açıkgöz
Razer deathadder v2 kullanıyıyorum gayet memnunum yazılımı vs de var galibe dünyanın en iyi sensörüne sahip tam hatırlamıyorum g512 de kullanıyorum müq klavye o bunun da yazılımı var

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
dostum set gibi bir amacın olmasın bende deathadder v2 var ve 7 8 aydır kullanıyorum ellerin büyük değilse sarmıyor şu an satmayı düşünüyorum satıp logitech g pro x superlighta geçicem kablolu mouse alma koy üstüne kablosuz al kafan rahat
elim 17 18 cm büyük değil muhtemelen olmaz değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer deathadder v2 kullanıyıyorum gayet memnunum yazılımı vs de var galibe dünyanın en iyi sensörüne sahip tam hatırlamıyorum g512 de kullanıyorum müq klavye o bunun da yazılımı var

Razer RZ01-03340100-R3M1 Deathadder V2 Mını Oyuncu Mouse nasıl sence​

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Talha Açıkgöz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer RZ01-03340100-R3M1 Deathadder V2 Mını Oyuncu Mouse nasıl sence​