Neler Yeni

Yardım Razer Synapse 3 klavyemi tanımıyor

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
yukarıda olduğu gibi, Razer Cynosa V2 klavyemi tanımıyor. Nasıl halledebilirim?

Chroma Studio'ya giremiyorum.

Resim Ekte;

Ekler

• 1634138942021.png
    1634138942021.png
    114.8 KB · Hit: 123

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
@korelibey

Bazen tanımama gibi sorun yaşanabiliyor,bunun için alternatif olarak kasa kullanıyorsanız arka portlara hub kullanmadan takmanız daha sonrasında ise Synapses son sürüme güncelleyip sistemi yeniden başlatmanız öneriliyor.

Bu yöntem ile 2 ürünümü de sorunsuz olarak tanıtmayı başardım Synapses 3'e.
Bu arka portlar, hub vs ne oluyor açıklayabilirimisin :d bilgisayar konusunda fazla detaylı bilgim yok.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Bu arka portlar, hub vs ne oluyor açıklayabilirimisin :d bilgisayar konusunda fazla detaylı bilgim yok.
Hub :USB çoklayıcı.
Bundan kullanıyorsanız ürünü doğrudan Masaüstü bilgisayar ise anakarta takın, diz üstü ise direk laptopa bir usb çoklayici olmadan takın.

Taktıktan sonra Synapses 3'e girin ve uygulamayı güncelleyin ve daha sonra tekrar sistemi yeniden başlatın ve uygulamayı açın.
Normal şartlar altında görmesi gerekiyor ürünü uygulama.

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Hub :USB çoklayıcı.
Bundan kullanıyorsanız ürünü doğrudan Masaüstü bilgisayar ise anakarta takın, diz üstü ise direk laptopa bir usb çoklayici olmadan takın.

Taktıktan sonra Synapses 3'e girin ve uygulamayı güncelleyin ve daha sonra tekrar sistemi yeniden başlatın ve uygulamayı açın.
Normal şartlar altında görmesi gerekiyor ürünü uygulama.
Valla kanka masaüstü direk takıyorum hatta usbleri vs güncelledim yine olmadı. 32 bitten dolayı mı desem izlediğim videoda adamın pcsi 32 bit onda tanıyor bende neden tanımasın. Sırf bunun için düzelir diye Windows 10'a geçtim 7 den.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani windows 10 tanıyor fakat program tanımıyor, neden tanımıyor anlamadım gitti. Milli piyango bana vurdu herhalde .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Sina Sungur
Aynı sorun Razer Ornata v2 klavyemde var. Arkadaşımın bilgisayarında klavyeyi görüp tanımasını rağmen benim bilgiyarımda synapse klavyemi görmüyor her türlü yolu denedim. Sende çözüldü mü sorun?

Toprak k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Toprak
Yapıyor arada.Benim de kulaklığı tanımıyor ara ara.Thx özelliğini açamadığım zamanlar oluyor.Genelde synapse ı silip yükleyince düzeliyor...
Yok bende bilgisayar klavyeyi tanıyor kullanıyorum ama razerın uygulamasından chorme studioya girilmiyor. Yinede bi deneyeceğim sağol

Top Bottom