Neler Yeni

Razer viper mini alacağım satıcı güvenilir mi?

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
Arkadaşlar bunu gördüm de diğer sitelere göre baya ucuz acaba alsam sıkıntı olur mu? Hiç n11 de alışveriş yapmadım.
Bu arada elim 19 cm ye 9 cm claw tutuş mouse oturur mu elime?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
20 TL daha bütçeniz varsa İtopya güvencesinden yararlanın bence. Bir sorun yaşarsanız hiçteyse bir muhattabınız olur. Böyle bilinen kurumsal yerleri tercih ederdim.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir sorun olmaz N11 üzerinden olduğu sürece.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Satıcı hakkında bilgim yok itopyada sürekli 200'e düşüyor illa alacaksan biraz bekle öyle al @Harley Quinn❖ hocamın dediği gibi 19 cm için o mouse çok küçük kalır başka modellere bak

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcı hakkında bilgim yok itopyada sürekli 200'e düşüyor illa alacaksan biraz bekle öyle al @Harley Quinn❖ hocamın dediği gibi 19 cm için o mouse çok küçük kalır başka modellere bak
Hocam şuan indirimli 275 TL ye satıyorlar ve emin misiniz elime küçük geleceğini claw tutuş şeklim var. Oturmuyorsa tek rakibi steelseries rival 3 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ele bu mouse olmaz, küçük gelir.
Forumda ki bir moderatör elim 18 cm tam oturuyor demişti ve palm tutuş şekli varmış ben bana oturur diye düşünmüştüm ne yapabilirim acaba?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,247
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Hocam şuan indirimli 275 TL ye satıyorlar ve emin misiniz elime küçük geleceğini claw tutuş şeklim var. Oturmuyorsa tek rakibi steelseries rival 3 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda ki bir moderatör elim 18 cm tam oturuyor demişti ve palm tutuş şekli varmış ben bana oturur diye düşünmüştüm ne yapabilirim acaba?
ne yapabilirim acaba?
Mouseu deneme imkanın varsa deneyip almalısın. 18 cm elim var. Ne Viper mini kullanabildim ne de v2 mini. Avuç içim kadar mouselar.

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouseu deneme imkanın varsa deneyip almalısın. 18 cm elim var. Ne Viper mini kullanabildim ne de v2 mini. Avuç içim kadar mouselar.
Hocam mediamarkta tek bakabilirim çünkü başka yer yok oraya da baktım yoktu. Yani denebilecegim bir yer yok. Peki eğer öyleyse bunun yerine rival 3 önerir misiniz çünkü bu fiyat aralığında başka mouse yok direk yarın alacağım öyleyse ( Bu arada siz mouse yi ne şekil tutuyorsunuz)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,247
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Hocam mediamarkta tek bakabilirim çünkü başka yer yok oraya da baktım yoktu. Yani denebilecegim bir yer yok. Peki eğer öyleyse bunun yerine rival 3 önerir misiniz direk yarın alacağım öyleyse ( Bu arada siz mouse yi ne şekil tutuyorsunuz)
Palm Claw arası tutuyorum.
Senin eline en iyi DeathAdder Essential oturur ona da bir bak.
Rival 3 eline daha iyi oturacaktır evet.

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
Palm Claw arası tutuyorum.
Senin eline en iyi DeathAdder Essential oturur ona da bir bak.
Rival 3 eline daha iyi oturacaktır evet.
Hocam o mouse yi bir ara kullanmıştım hiç rahat edemedim. Şuan g102 kullanıyorum rahatım eğer viper mininin boyutu ile aynıysa viper mini alabilirim ama değilse rival 3 alacağım sizce iyi bir mouse mu? ( Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bu bilgilere çok ihtiyacım var 2 haftadır araştırıyorum köşe doğru düzgün yardımcı olmadı :()

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,247
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Hocam o mouse yi bir ara kullanmıştım hiç rahat edemedim. Şuan g102 kullanıyorum rahatım eğer viper mininin boyutu ile aynıysa viper mini alabilirim ama değilse rival 3 alacağım sizce iyi bir mouse mu? ( Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bu bilgilere çok ihtiyacım var 2 haftadır araştırıyorum köşe doğru düzgün yardımcı olmadı :()
Evet Viper mini ile hemen hemen aynı boyutta. Küçük mouse kullanabiliyorsan Viper mini alabilirsin.

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Şiyar Aydın
Evet Viper mini ile hemen hemen aynı boyutta. Küçük mouse kullanabiliyorsan Viper mini alabilirsin.
Tamamdir çok ama çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Son bir şey diyecegim arasında ki boyut farkı çok mu yoksa çok az mı ve attığım linkten alırsam bir sıkıntı yasamam değil mi?( Çünkü fiyatı diğer sitelere göre uygun ve olmazsa iade edeyim diye sıkıntı çıkarmasın)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,247
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Tamamdir çok ama çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Son bir şey diyecegim arasında ki boyut farkı çok mu yoksa çok az mı ve attığım linkten alırsam bir sıkıntı yasamam değil mi?
G102: 11.6 cm
Viper Mini: 11.8 cm
Attığın link güvenilir. 3 gün içinde kapında olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,736
Üyeler
156,516
Son üye
EnDLess0034
Top Bottom