Neler Yeni

Razer viper v2 pro için mouse pad

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Bütçe
600
Merhabalar razer viper v2 pro satın aldım bi mouse pad lazım ama hafif mouse bende inca mousepad vardı tam masalık onun yerine o mousepadin üstüne koymalık mousepad alayim dedim mouse hafif oyuzden control mousepad lazım galiba ne önerebilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haydi beyler bayanlar yardımınıza ihtiyacım var

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Merhabalar razer viper v2 pro satın aldım bi mouse pad lazım ama hafif mouse bende inca mousepad vardı tam masalık onun yerine o mousepadin üstüne koymalık mousepad alayim dedim mouse hafif oyuzden control mousepad lazım galiba ne önerebilirsiniz
Hocam bende aynı mouse var zowie G-SR-SE kullanıyorum kırmızı olan ve söyleyebilirim ki inanılmaz güzel. Çok fazla mousepad tecrübem olmadı ama kontrol istiyorsan G-SR modeli var SE biraz daha hızlı ama yine controle yakın bir mousepad. (Ben yurt dışından almıştım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende aynı mouse var zowie G-SR-SE kullanıyorum kırmızı olan ve söyleyebilirim ki inanılmaz güzel. Çok fazla mousepad tecrübem olmadı ama kontrol istiyorsan G-SR modeli var SE biraz daha hızlı ama yine controle yakın bir mousepad. (Ben yurt dışından almıştım)
Biraz fazla para değilmi yaw

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haydi beyler bayanlar yardımınıza ihtiyacım var
zoweı gsr-se

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,261
Üyeler