Neler Yeni

Razer Viper v2 Pro vs Razer Deathadder v3 pro vs Ninjutso sora

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Şu 3 mouseyi karşılaştırırsak işin içinden çıkamazmışız onu farkettim. Lamzu Atlantis de aramıza katılsın da tam olsun :kekw:
Ben nedense onu hiç beğenmiyorum ya sebebini bilmiyorum ama :D Cidden bu arada, sora hafif evet ama razer durduk yere aklımı çelip duruyor.

Selam hocalarım, 3 mouse arasında kaldım.

Sora 2.300 TL
Viper v2 pro ve deathadder v3 pro 2.500-2.700 TL civarına düşüyor sürekli.

Sora - 45 gram
Viper v2 pro - 58 gram
Deathadder v3 pro - 63 gram

Bu fiyat bantlarında farklı wireless mouse önerilerine açığım. GPX superlight düşünmüyorum.

Değerli fikirleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Hocam az çok bütün mouselar aynı ayarda. Sadece tutuş şekliniz belli farklara sebep olur. Ninjutso'yu uzun zamandır takip ediyorum. Katana kullanıyorum ve Sora'yı almak istiyorum. Size tavsiyem biraz bekleme şansınız varsa bir kaç ay daha beklemeniz. Çünkü genelde Ninjutso ürün çıktıktan belli bir zaman sonra hem satışların azalması hem de yeni mouseların piyasaya girmesi ile fiyatta ciddi indirime gidiyor.
Suan satış fiyatı 95 dolar,15 dolar kargo ve ücretsiz gümrük ise o indirim döneminde ninjutso.com üzerinden 65 dolar, ücretsiz kargo, ücretsiz gümrük ile satın alınabilme şansı oluyor. Katana'yı da bu sekilde satın aldım. Yarı yarıya bir fayda söz konusu ama YTD. :D

Bu arada hafiflik artık mouse için çok etkili bir nokta. 60 gram bu kadar hafifse 45 gram ne kadar hafif merak ediyorum.

Son düzenleme:

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Hocam az çok bütün mouselar aynı ayarda. Sadece tutuş şekliniz belli farklara sebep olur. Ninjutso'yu uzun zamandır takip ediyorum. Katana kullanıyorum ve Sora'yı almak istiyorum. Size tavsiyem biraz bekleme şansınız varsa bir kaç ay daha beklemeniz. Çünkü genelde Ninjutso ürün çıktıktan belli bir zaman sonra hem satışların azalması hem de yeni mouseların piyasaya girmesi ile fiyatta ciddi indirime gidiyor.
Suan satış fiyatı 95 dolar,15 dolar kargo ve ücretsiz gümrük ise o indirim döneminde ninjutso.com üzerinden 65 dolar, ücretsiz kargo, ücretsiz gümrük ile satın alınabilme şansı oluyor. Katana'yı da bu sekilde satın aldım. Yarı yarıya bir fayda söz konusu ama YTD. :D

Bu arada hafiflik artık mouse için çok etkili bir nokta. 60 gram bu kadar hafifse 45 gram ne kadar hafif merak ediyorum.
Şimdi ninjutso'nun ne zaman ürün çıkartacağı belli değil kağıt üstünde düşünce ile hareket etmek ne kadar akıl kârı olur bilmiyorum. Bekleyeceğim ya bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deneme görme şansım olsa anlayacağım ben de ama sıkıntı.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Ben nedense onu hiç beğenmiyorum ya sebebini bilmiyorum ama :D Cidden bu arada, sora hafif evet ama razer durduk yere aklımı çelip duruyor.
Ben de hiç ısınamıyorum o mouseye ama donanımsal olarak bakarsak F/P denebilecek mouselerden biri

Şimdi ninjutso'nun ne zaman ürün çıkartacağı belli değil kağıt üstünde düşünce ile hareket etmek ne kadar akıl kârı olur bilmiyorum. Bekleyeceğim ya bakalım
Ürünü ninjutso çıkarmıyor hocam piyasaya göre konum alıyorlar. Kasım ayında çıktı Sora sanırım. Mart-Nisan arasında 30- 39 gram arası mouseların çıkacağı konusuluyor. Ondan önce bir şeyler olabilir. tabii ki karar senin ben görevimi yaptım :D

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Ürünü ninjutso çıkarmıyor hocam piyasaya göre konum alıyorlar. Kasım ayında çıktı Sora sanırım. Mart-Nisan arasında 30- 39 gram arası mouseların çıkacağı konusuluyor. Ondan önce bir şeyler olabilir. tabii ki karar senin ben görevimi yaptım :D
O neymiş ya :D Biraz bekleyeyim o halde.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,658
İsim
-
Eline hangisi daha iyi olursa onu al. Donanımsal olarak hepsi top tier zaten.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
O neymiş ya :D Biraz bekleyeyim o halde.
1.si 39gr mouse ne ak 2.si beklemeye gerek yok 3.tutuş şeklin ne 4.sü şu mousrları kullanmadan yorum yapmayın(genel olarak soyliyorum sana değil)5.si dav3 pro alcaksan ben aldım i ncehesaptan beyaz 2 haftadır kutuda bomboş duruyo alcaksan satarım

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,722
İsim
kilan embappe

Düz sensördür la o... Mouse değildir 30GR ne?

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
1.si 39gr mouse ne ak 2.si beklemeye gerek yok 3.tutuş şeklin ne 4.sü şu mousrları kullanmadan yorum yapmayın(genel olarak soyliyorum sana değil)5.si dav3 pro alcaksan ben aldım i ncehesaptan beyaz 2 haftadır kutuda bomboş duruyo alcaksan satarım
Tutuş şeklim Claw ile Palm arasında bir şey. Neden satıyorsun?

Lamzu genel olarak hoşuma gitmiyor teşekkür ederim.

30 - 39 arası yazdım aga yavas yavas düşecek ağırlıklar zaten. 60 gramlık Katana modelinden 45 gramlık Sora modeline 10 ayda düştü Ninjutso. Belki bundan sonra bu kadar seri düşmez ağırlıklar ancak hızlı ilerliyor piyasa model açısından. 39 gram mouselar Reddit sızıntılarında dönüyordu diye hatırlıyorum.

Doğru karar deneyerek verilir tabi ama genelde ulaşılamıyor bu modellere mağazalarda falan. Yakın shape sahip modelleri bulup onu denemek fayda sağlayabilir. Yeni ürünler genelde şekil itibariyle benzer çıkıyorlar. Ergolar değişiklik gösterir tabi.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,113
Üyeler
156,435
Son üye
erenkowicz
Top Bottom