Neler Yeni

Razer Viper v2 Pro vs Razer Deathadder v3 pro vs Ninjutso sora

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Tutuş şeklim Claw ile Palm arasında bir şey. Neden satıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lamzu genel olarak hoşuma gitmiyor teşekkür ederim.
Dav3 pro sana uygundur ben de tonca mouse var sattım çoğunu dav3 üde satcam kullanmıyorum çünkü güzel mouse ama alabileceğin en iyi ergo mouse piyasadaki fiyatlae artar zaten ilerde alcaksan ankaradayım ben ankara yada antalya içi elden verebilirim 2400e yada havale sonrası kargo yaparım

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Dav3 pro sana uygundur ben de tonca mouse var sattım çoğunu dav3 üde satcam kullanmıyorum çünkü güzel mouse ama alabileceğin en iyi ergo mouse piyasadaki fiyatlae artar zaten ilerde alcaksan ankaradayım ben ankara yada antalya içi elden verebilirim 2400e yada havale sonrası kargo yaparım
v2 pro düşünüyorum ama bilemedim tam olarak araştırıyorum hala ona göre dönüş yaparım.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Tamam ama v2 pro çok alçak haberin olsun
Çok alçak derken anlamadım, şimdi sen v3 satıyorsun v2 pro alçak diyorsun normal. V2 de bana göre normal dav3p yüksek. Üstte bahsetmiştim okursan avuç kısmı tepe diye.

BlackFr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Çok alçak derken anlamadım, şimdi sen v3 satıyorsun v2 pro alçak diyorsun normal. V2 de bana göre normal dav3p yüksek. Üstte bahsetmiştim okursan avuç kısmı tepe diye.
Hocam ne yaptın? Ben de viper mini kullanıyorum finger tutuyorum. V2 pro düşünüyorum. Soraya niyetlenmiştim ama donanımsal olarak kronik problemi var ve bir güncelleme getirmediler. Lamzu mini gelecek bu ay sonunda. Ya onu alacağım ya V2 pro.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,113
Üyeler
156,435
Son üye
erenkowicz
Top Bottom