Neler Yeni

RDR 2 Atım öldü geri gelirmi

ozanali26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ozan ali öner
Kırmızı arap atı aldım sonra şehre gittim şehirde attan indim göreve gittim tam giderken ata binmek için e bastım ama üstünde adam olan birinin atına bindi adam öldü polisler atımı vurdu yerde yatıyodu öldür dirilt vardı dirilte basılmıyodu polisler beni öldürdü ahıra gittim at yoktu atı aldığım yere gittim ordada yoktu geri gelirmi

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Gozalak
online mı ?

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Kanka geçmiş olsun. Atın gg. Daha gelmez. Çok para vermiş miydin

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Mehmet
At gelmez. böyle bi durumla karşılaştığında atını diriltmek için dükkandan veya ahırdan at diriltici almalısın

At diriltici her zaman üstünde bulunsun alabildigin kadar al dursun

Kontfire

80+ Silver
Kırmızı arap atı aldım sonra şehre gittim şehirde attan indim göreve gittim tam giderken ata binmek için e bastım ama üstünde adam olan birinin atına bindi adam öldü polisler atımı vurdu yerde yatıyodu öldür dirilt vardı dirilte basılmıyodu polisler beni öldürdü ahıra gittim at yoktu atı aldığım yere gittim ordada yoktu geri gelirmi
At gg. Bir kere başıma geldi sonra 4 saat öncesinin save'ine döndüm. Sonrasında her 10dk da bir kayıt aldim 😂

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Atın öldüyse daha da gelme. Yeni at alman lazım.

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Varsa eski save'ne dönebilirsin.

Top Bottom