Neler Yeni

RDR 2 Epic Games kütüphanem de bulunuyor fakat social club hesabıma erişemiyorum

Zephyrggz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can Kaya
Selam arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere RDR 2 oyununa sahibim Epic Games kütüphanemde bulunuyor fakat Social Club hesabımı unuttum ve büyük ihtimal ile social club da açtığım hesabımın gmailini sildim başka bir gmail ile rdr 2 yi açmaya çalışsam da olmuyor diğer hesapta bağlı kaldığı için ne yapmam lazım ? rockstarın destek e postası veya ulaşabileceğim başka bir yer var mı ? var ise türkçe bir şekilde ulaşabileceğim bir destek hattı var mıdır ? ingilizcem bu sorunu anlatabilmek için yetersiz.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
Selam arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere RDR 2 oyununa sahibim Epic Games kütüphanemde bulunuyor fakat Social Club hesabımı unuttum ve büyük ihtimal ile social club da açtığım hesabımın gmailini sildim başka bir gmail ile rdr 2 yi açmaya çalışsam da olmuyor diğer hesapta bağlı kaldığı için ne yapmam lazım ? rockstarın destek e postası veya ulaşabileceğim başka bir yer var mı ? var ise türkçe bir şekilde ulaşabileceğim bir destek hattı var mıdır ? ingilizcem bu sorunu anlatabilmek için yetersiz.
gerçekten bunun çözümünü bilen yazsın çok sıkıntı bir şey Epic desteğe yazmıştım rocstara yönlendiriyorlar rockstarda öyle bir destek hattı yok mail adresinde unuttum Epic den de social hesabı unlink atılmıyor cidden bilen biri yazsın

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Taksim Delisi Cenk
türkçe yok 2 kez gta5 de sorun oldu mailim bende oldugu halde açmaları 1 ayı buldu. Zibilyon tane soru soruyolar ve maillerle tek tek soruyor. 1 ayda açtılar

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Taksim Delisi Cenk
mail sende ise sen kendin yapabilmen lazım ki zaten yada ben mi yanlış anladım seni
olmuyor işte yapamıyordum.Social açılınca farklı bir mail çıkıyor.Değişemiyorsunda.Mecburen destekle halletmem gerekti.Uzun süre 3 4 ay oyuna hiç girmeyince oluyor bu durum

Palo DAYI

80+ Silver
Ben epic ve steam hesaplarını eleştirip öyle giriyorum

Palo DAYI

80+ Silver
Top Bottom