Neler Yeni

Rdr 2 online alınır mı

TheFaLcoN

80+ Bronze

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Online mi sıktı story mi?

Online takılmak bi yere kadar eğlenceli ama sonra PUBG gibi oluo millete sıkıodum genelde snip ile, story de ise %72 ye kadar geldim belli yerlerde çok gold harcatıyordu ve %72 de 25 civarı altın harcamamı istedi bir şeye ancak öyle stroy devam edicekti ve ben o gold u kasamazdımçünkü zor kasılıyor oyun illa para yatır diyo kısacası ama o zamana kadar 20 saat aktım açık dünyası biraz boş yan görevler çok sarmıyor online daki etkinlikler belki eğlendirir ben pek eğlenmedim.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda

TheFaLcoN

80+ Bronze
Online takılmak bi yere kadar eğlenceli ama sonra PUBG gibi oluo millete sıkıodum genelde snip ile, story de ise %72 ye kadar geldim belli yerlerde çok gold harcatıyordu ve %72 de 25 civarı altın harcamamı istedi bir şeye ancak öyle stroy devam edicekti ve ben o gold u kasamazdımçünkü zor kasılıyor oyun illa para yatır diyo kısacası ama o zamana kadar 20 saat aktım açık dünyası biraz boş yan görevler çok sarmıyor online daki etkinlikler belki eğlendirir ben pek eğlenmedim.
Aldık bir kere Şubat'ta fiyatı yükselecekmiş belki güncellemeler şubattan sonra gelir keşke alsaydık demeyelim. Denemiş oluruz açık dünyayı seviyorum 3 arkadaşım var onlarda da var sarar diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynarsın bence.
İnşallah bakalım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Aldık bir kere Şubat'ta fiyatı yükselecekmiş belki güncellemeler şubattan sonra gelir keşke alsaydık demeyelim. Denemiş oluruz açık dünyayı seviyorum 3 arkadaşım var onlarda da var sarar diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah bakalım

Arkadaşlar ile sarıyor, story ler co-op olarak oynanıyor zaten.

TheFaLcoN

80+ Bronze
hayırlı olsun, iyi oyunlar. ben rdr2 olarak satın aldım. ana hikayeyi bitirmeden online kısmına geçmek istemedim.
Teşekkürler hocam storye o kadar para veremezdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,456
Üyeler
140,202
Son üye
Riax
Top Bottom