Neler Yeni

RDR2 Bayılan Adam Geri Uyanır Mı?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
RDR2 oynuyorum. Bir adamı yumruk atarak bayılttım ardından bağladım. Ateşimin başına geçip güzelinden bir 20 saat uyudum. Ama adam hala baygındı nasıl uyanacak bu? Baygın olduğunu nerden biliyorsun dersen adam daha ölmedi sadece bayıldı silahı üzerine doğrultup sıkınca ölüyor.(Ölünce çıkan kırmızı bir işaret var o çıkıyor ordan anlıyorum) Bu adam nası uyanacak?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,881
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Üstüne ise :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler ben 1-2 saatir fantezi yapıyorum. Adamları önce boğuyorum sonra canlı canlı yakıyorum. 3 kişiyi yaktım şimdiye kadar bi adamı da bağladım ve bayılttım. Biraz uzaklaştım geri döndüm 2 tane yaktığım adam gitmiş bide bayılttığım adam gitmiş. Nerde bunlar?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
RDR2 oynuyorum. Bir adamı yumruk atarak bayılttım ardından bağladım. Ateşimin başına geçip güzelinden bir 20 saat uyudum. Ama adam hala baygındı nasıl uyanacak bu? Baygın olduğunu nerden biliyorsun dersen adam daha ölmedi sadece bayıldı silahı üzerine doğrultup sıkınca ölüyor.(Ölünce çıkan kırmızı bir işaret var o çıkıyor ordan anlıyorum) Bu adam nası uyanacak?
Adam yumrukla bayılmıyor ölüyor ama benim fantezim adamları bağlayıp bir kamp ateşinde canlı canlı yakmak. Köprülerden atmak ve suda boğmak da keyif veriyor.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,881
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Beyler ben 1-2 saatir fantezi yapıyorum. Adamları önce boğuyorum sonra canlı canlı yakıyorum. 3 kişiyi yaktım şimdiye kadar bi adamı da bağladım ve bayılttım. Biraz uzaklaştım geri döndüm 2 tane yaktığım adam gitmiş bide bayılttığım adam gitmiş. Nerde bunlar?
299 TL olsada oynasak 🤣🤣🤣

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Eğer birini bağlayıp uzun süre beklersen adamın bağı çözüp kaçtığını görürsün.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adam yumrukla bayılmıyor ölüyor ama benim fantezim adamları bağlayıp bir kamp ateşinde canlı canlı yakmak. Köprülerden atmak ve suda boğmak da keyif veriyor.

Bir saatir aynı şeyleri yapıyorum :) Ama yumrukla adamı öldürünce ateş edersem ölünce gelen bi kırmızı nokta varya o oluyor bu adam öldü anlamına geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer birini bağlayıp uzun süre beklersen adamın bağı çözüp kaçtığını görürsün.

Ama adam baygın idi.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Bir saatir aynı şeyleri yapıyorum :) Ama yumrukla adamı öldürünce ateş edersem ölünce gelen bi kırmızı nokta varya o oluyor bu adam öldü anlamına geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama adam baygın idi.
Biliyorum ama gta da da aynı şekilde yumrukladığın adam kalkmıyor bir keresinde ölü bir hayvanu bir kaç gün bıraktım yavaş yavaş toprağa karışıyor (cesedi falan çürüyor) adamları atın üstündeyken iple çekiyorum peşimden sürükleniyorlar falan ama bir süre sonra bunlardan sıkılıyor insan.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Biliyorum ama gta da da aynı şekilde yumrukladığın adam kalkmıyor bir keresinde ölü bir hayvanu bir kaç gün bıraktım yavaş yavaş toprağa karışıyor (cesedi falan çürüyor) adamları atın üstündeyken iple çekiyorum peşimden sürükleniyorlar falan ama bir süre sonra bunlardan sıkılıyor insan.

Benim en büyük fantezim bir tane şelale var ama hani aşırı büyük aşşağısı 1000m vardır. Oradan adamları atıyorum atımı atıyorum bazen kendim atlıyorum. Bazen bir tane sandal ile o şelaleden aşşağı uçuyorum. Çölün orda bir yerlerde bu şelale. Denemeni öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
kolonya koklat

Top Bottom