Neler Yeni

RDR2 TR yama orjinal yapma

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
Arkadaşlar merhaba, story mod oynarken Tr yama yapıp oynadım fakat online girmek istiyorum. Ama tr yama var diye hata veriyor sanırım. Orjinal nasıl yaparım ? hangi dosyayı değiştirdiğimi hatırlamıyorum :/

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
samet demiray
bro şimdi şöyle bir şey var değiştirdiğin dosyayı yedeklemediysen oyunu tekrar indirmen gerekebilir :D

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,282
İsim
bilo
Discord
b1l0
Oyuna girerken yamayı açmadan mı giriyorsun? Ben ek bir program gibi yama açıp giriyordum onu açmadan girince oyun düz ingilizce oluyordu. Steamdan oynuyorsan dosya doğrula o tekrar ingilizceye çevirir.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,043
İsim
Lokman Doğan
openIV ten yaptın sanırım oraya giriyorsun . modları siliyorsun veya ası managere girip ilk ikisi kapatıyosun

Ekler

• resim_2023-03-15_214108817.png
    resim_2023-03-15_214108817.png
    111.4 KB · Hit: 42

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,282
İsim
bilo
Discord
b1l0
bro şimdi şöyle bir şey var değiştirdiğin dosyayı yedeklemediysen oyunu tekrar indirmen gerekebilir :D
Oyunun dil dosyaları vardır onu indirir çakışan ögelere değiştir ve devam et der düzelir ya gerek yok bence ona

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
samet demiray
Oyuna girerken yamayı açmadan mı giriyorsun? Ben ek bir program gibi yama açıp giriyordum onu açmadan girince oyun düz ingilizce oluyordu. Steamdan oynuyorsan dosya doğrula o tekrar ingilizceye çevirir.
evet bazı çeviri yamaları oyunun bi yamalı halini bırakıyor bir de düz halini bırakıyor elden ring için böyleydi benim için kullandığı yamaya bağlı aslında

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok ben direk oyun dosyasından değiştirdim ekstra dosya açıp girmiyorum ama hangi dosyayı değiştirdim şuan onu hatırlamıyorum malesef

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
samet demiray
openIV ten yaptın sanırım oraya giriyorsun . modları siliyorsun veya ası managere girip ilk ikisi kapatıyosun
evet openIV ten yapılanlar kolayca silinebiliyor oradan indirmiş olmalı ben başka çeviri görmemiştim ararken

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet openIV ten yapılanlar kolayca silinebiliyor oradan indirmiş olmalı ben başka çeviri görmemiştim ararken
Yok oradan indirmedim işte başka googleden buldum ve indirdim

Crustieyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
samet demiray
Yok ben direk oyun dosyasından değiştirdim ekstra dosya açıp girmiyorum ama hangi dosyayı değiştirdim şuan onu hatırlamıyorum malesef
indirdiğin yamayı bul indirme geçmişinden onu internette arat tekrar indir zip olarak indiğinde yanında kurulumu nasıl yapacağını anlatıyorlar metin belgesinde oradan neyi değiştirdiğini bulursun

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Samet Kapucuoğlu
Arkadaşlar buldum bu dosyaları indirmişim
1678905969312.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Orjinale nasıl çeviririm ?

hmz4hsg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hamza
Arkadaşlar buldum bu dosyaları indirmişim Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orjinale nasıl çeviririm ?
Aynı dosyaları rdr klasörüne at dosyaları değiştir de sonra ctrl z yap bu dosyalar oradan silinecektir. Bu şekilde orjinale döner. Konu güncel olmayabilir ama belki benden sonrakilerin işine yarar.

Top Bottom