Neler Yeni

Realme GT 2 VS S20 FE

Amphrit.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih Kaya
İki telefondan birisini alacağım hangisini tavsiye edersiniz?

şahin doğan

80+ Platinum
Kamera için S20 Fe, geri kalan yönlerde Realme GT 2.

şahin doğan

80+ Platinum
Peki Realme alırsam 3-4 sene sonra hızlı değerinde satabilir miyim?
Android tarafında çok özel cihazlar hariç hiçbir ürünü 3-4 yıl sonra hızlı ve değerinde satamazsın. Buna Samsung'da dahil.

Amphrit.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android tarafında çok özel cihazlar hariç hiçbir ürünü 3-4 yıl sonra hızlı ve değerinde satamazsın. Buna Samsung'da dahil.
Realme almayı düşünüyorum birazdan ana kamerasında OIS ile alakalı bir bilgi bulamadım OIS desteği var mı?

Hoope

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ad soyad
Realme almayı düşünüyorum birazdan ana kamerasında OIS ile alakalı bir bilgi bulamadım OIS desteği var mı?
var. ama bana gore en buyuk eksisi hafiza karti desteklememesi. ozellikle video çeken ve oyun oynayan birisi isen 128 gb yeterli gelmeyecektir.

mesela benim telefonum da hafiza karti desteklemiyor habire videolari pcye yedeklemekten gina geldi.

şahin doğan

80+ Platinum
var. ama bana gore en buyuk eksisi hafiza karti desteklememesi. ozellikle video çeken ve oyun oynayan birisi isen 128 gb yeterli gelmeyecektir.

mesela benim telefonum da hafiza karti desteklemiyor habire videolari pcye yedeklemekten gina geldi.
Google Fotoğraflar ve fazlaca Cloud seçenekleri var. 11.59 TL'ye 200 GB Google Fotoğraflar alsan daha mantıklı.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İki telefondan birisini alacağım hangisini tavsiye edersiniz?
Bende ikisi arasında kaldım. Tercihimi GT2 tarafında kullandım. Hafıza kartını problem bile etmedim. Bu dönemde artık internet üzerindeki depolayıcılarla çözüm çok basit.

Amphrit.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende ikisi arasında kaldım. Tercihimi GT2 tarafında kullandım. Hafıza kartını problem bile etmedim. Bu dönemde artık internet üzerindeki depolayıcılarla çözüm çok basit.
Bende GT 2 sipariş ettim umarım memnun kalırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kılıfı almayı düşünüyorum kendi kutudan çıkan kılıfını kullanmayı düşünmüyorum. İnternette silikon olarak sadece bu kılıfı bulabildim.
@Tearz

Son düzenleme:

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende GT 2 sipariş ettim umarım memnun kalırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kılıfı almayı düşünüyorum kendi kutudan çıkan kılıfını kullanmayı düşünmüyorum. İnternette silikon olarak sadece bu kılıfı bulabildim.
@Tearz
Maalesef kılıf sayısı sınırlı.

https://www.n11.com/magaza/elektromaxx

Bu satıcıdan bakabilirsiniz. Silikon için sanırım 2 seçenek vardı.

Hoope

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ad soyad
Google Fotoğraflar ve fazlaca Cloud seçenekleri var. 11.59 TL'ye 200 GB Google Fotoğraflar alsan daha mantıklı.
her zaman internete erisimim olmuyor. hem de cloud hesaplarinda kisisel verilerimi tutmayi cok guvenilir bulmuyorum.

Top Bottom