Neler Yeni

Realtek HD Driver Kurulmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bülent Taşdemir
Öncelikle iyi forumlar dilerim hepinize. Yaklaşık 1 haftadır bu sorunla uğraşıyorum ve bir çözüm bulamadım hâlâ. Şu anda bilgisayarımda realtek Realtek(R) Audio - Nvdia High Definition Audio ve AMD High Definition Audio Device sürücüleri kurulu gözüküyor aygıt yöneticisinde. Anakart markam Gigabyte B450M s2h ve bios son sürümde. Anakartımın sitesinden de. Realtek'in kendi sitesinden de indirdim sürücüleri ddu ile sürücüleri silipte denedim üstüne sürücü güncelleştirme kısmından her şeyi denedim fakat düzelmedi. Driver setup ı çalıştırıp pc ye rest atınca ilk 5 saniyede aygıt yoneticisinde realtek high definition audio sürücüsü kurulu gözüküyor fakat hemen ardından aniden yok oluyor ve (Realtek(R) Audio - Nvdia High Definition Audio ve AMD High Definition Audio Device) gözükmeye devam ediyor. Lütfen yardım edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve driver easy ile de denedim yine olmadı.

QRuder

80+ Silver
herşeyi yap win 11 indir win 11 in de güncellerini at geliyor eğer sistemin win 11 güncelini alabiliyosa

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bülent Taşdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
herşeyi yap win 11 indir win 11 in de güncellerini at geliyor eğer sistemin win 11 güncelini alabiliyosa
Win 11 i onerir misin? Win 10 kullanıyorum win 11 guncellemesi var istersem yukseltebilirim. Sence yapayım mı?

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
isim soyisim
İnternet kapalı bir şekilde kurman lazım yoksa windows update kafasına göre güncelleme yapıyor

QRuder

80+ Silver
Win 11 i onerir misin? Win 10 kullanıyorum win 11 guncellemesi var istersem yukseltebilirim. Sence yapayım mı?
dostum bende 2 adet freedos laptop aldım herşeyini ben kurdum win10 kurdum ses driveri kurdum win10 da
reset attım felan çalışmadı win 11 e yükselttim win11 de tekrar yükledim ne olur ne olmaz diye sonra win11 tüm güncellerini attı win10 da güncellerin hepsini at 11 e geç yine günceller geliyor ,onları attı sonra reset attı otomatik ,sonrasında driver oldu, ben böyle çözdüm yoksa senin problem bende de vardı dediğim adımları uygula ,eski sistemlere win11 iyi olmuyo da, yeni sistemlerde en iyi performansı win11 veriyor bunu da söyleyim burada

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,235
Üyeler
155,542
Son üye
choi
Top Bottom