Neler Yeni

Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması hakkında

odemirel0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Gürhan
Eğer gerçekten tam çeviriyse çok iyi olur

odemirel0

80+ Bronze

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
Oyunun normal konuşmaları düz bir şekilde mi geçiyor yoksa ben tuşa basınca mı geçiyor

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ben ingilizce bilmeden onuyorum hikaye kısmı pek iyi değil at üstünde geçiyor her şey zaten
puahahahhah. ingilizce bilmeden oynuyormuş hikaye iyi değilmiş. akşam akşam güldürdün. ingilizen yok hikayeye nasıl yorum yapabiliyorsun.At üstünde geçiyormuş nerede geçecekti ya? At üstünde gezerken başıma bir ton olay geldi.Bilmeden etmeden yorum yapmayın ya.Ayrıca at üstünde bir ton sohbet ediyorlar oralar hikayeyi destekliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Efe
Epicten alırsan 60tl daha ucuza geliyor
O sağdece online olanı değilmi ? Yani story modu olmayanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben ingilizce bilmeden onuyorum hikaye kısmı pek iyi değil at üstünde geçiyor her şey zaten
Adın "komando" yerine "komedi" olsa daha iyiymiş , karşımızda bir şaheser duruyor ve asıl saçma gelen şey ingilizce bilmeden diyorsun , madem nasıl anladın da kötü olduğuna kanaat getirdin ?
Benim ingilizcem de aman aman değil ama az çok anlar insan , karakterlerin yüz mimiklerinden , ses tonundan , internetten araştırarak ve oyun her yönü ile muazzam .
Tek puan kıra bileceğim yeri fast travel yok tamam ama at üstünde giderken başına birçok şey gelebilir , geliyorda ( yani oyunun boktan bir açık dünyası yok , aksine açık dünya dediğin böyle olur )

Son düzenleme:

Komando41.

80+ Silver
O sağdece online olanı değilmi ? Yani story modu olmayanı

Adın "komando" yerine "komedi" olsa daha iyiymiş , karşımızda bir şaheser duruyor ve asıl saçma gelen şey ingilizce bilmeden diyorsun , madem nasıl anladın da kötü olduğuna kanaat getirdin ?
Benim ingilizcem de aman aman değil ama az çok anlar insan , karakterlerin yüz mimiklerinden , ses tonundan , internetten araştırarak ve oyun her yönü ile muazzam .
Tek puan kıra bileceğim yeri fast travel yok tamam ama at üstünde giderken başına birçok şey gelebilir , geliyorda ( yani oyunun boktan bir açık dünyası yok , aksine açık dünya dediğin böyle olur )
ÖCENLİKLE OYUNA LAF ETMEDİM gayet mükemmel bi oyun hayatımda oynadığım en iyi oyubnlardan biri benim dediğim şeyi çoğu kişide diyor bazen at sürmek insanın canını sıkıyor oyunda mekanı bile atla basıyosun basıyosun çoğu yt ve eleştirmenlere bakarsan aynı şeyi söylediklerini görürsün biraz dikkatli oku

ARKADAŞLAR SÜREKLİ AT SÜRDÜĞÜMÜZ( sandal tren gibi taşıtları daha sık kullanamk isterdim yoksa kovboy oyunu zaten) içinbazen sıkabiliyor onu söylemek istedim benim için sıkıtı sizi bilemem

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Efe
ÖCENLİKLE OYUNA LAF ETMEDİM gayet mükemmel bi oyun hayatımda oynadığım en iyi oyubnlardan biri benim dediğim şeyi çoğu kişide diyor bazen at sürmek insanın canını sıkıyor oyunda mekanı bile atla basıyosun basıyosun çoğu yt ve eleştirmenlere bakarsan aynı şeyi söylediklerini görürsün biraz dikkatli oku

ARKADAŞLAR SÜREKLİ AT SÜRDÜĞÜMÜZ içinbazen sıkabiliyor onu söylemek istedim
ÖNCELİKLE CAPS LOCK U KAPA GÜZEL KARDEŞİM BAĞIRMAYA GEREK YOK !!!
Ve bence sen dikkatli oku hikayesi güzel değil diyon , ingilizcem yok diyon , neye göre hikayesi iyi değil diyorsun bana bunu bir anlat .
At sürme kısmında haklısın da oyunun açık dünyası iyi olduğu için büyük bir eksi değil .
Üstüne üstlük kovboy temalı bir oyun , ne sürelim gemi mi ? 😂
Son olarak sen bir şey yazmadan söyleyeyim ; düşüncelerine saygı duyuyorum fakat ingilizce bir oyunda , ingilizcen olmadan , hikayesine bir sebep göstermeden , kötü demek .... garibime gitti . At sürmede herkesin tarzı değil ama kovboy temalı bir oyun başka ne kullanalım ulaşım için attan başka ?
Benim de dikkatli okumamı gerektirececek bir şey yok , sen kendi yazdıklarını tekrar oku ne demek istediğimi anlayacaksın zaten .

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Efe
puahahahhah. ingilizce bilmeden oynuyormuş hikaye iyi değilmiş. akşam akşam güldürdün. ingilizen yok hikayeye nasıl yorum yapabiliyorsun.At üstünde geçiyormuş nerede geçecekti ya? At üstünde gezerken başıma bir ton olay geldi.Bilmeden etmeden yorum yapmayın ya.Ayrıca at üstünde bir ton sohbet ediyorlar oralar hikayeyi destekliyor.
Bak bu arkadaş mükemmel özetlemiş konuyu bunu da tekrar okuyunuz komando bey .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,176
Üyeler
154,882
Son üye
VortexB
Top Bottom