Neler Yeni

Redmi Note 12 Pro 5g alınır mı

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
mahmut
10-15 arası telefon önerisi diye post açmıştım ancak bir maaşı el kadar bir alete bırakmak hoşuma gitmiyor(Bir 3 harflide part time olarak çalışıyorum.). O yüzden Honor 90 istemiyorum.
Biraz araştırdıktan sonra Redmi note 12 pro 5g aklıma yattı lakin ithalatçı garantiliymiş, forumlarda bundan dolayı alınmamasını önerenler olmuş.
Benim açtığım postta ve başka postlarda Samsung A34(ve başka modeller) önerenler de olmuş. A34 ün fiyatı şuanlık bin lira daha fazla. En ucuz satıcıların güvenilir olduklarını farz ediyorum.
128 gb lık modelleri bilemiyorum lakin 256 gb lıklar beni hafıza kartsız epey götürür diye tahmin ediyorum, oyun oynadığım yok, çok fazla fotoğraf çekmiyorum.
Redmi'yi alırsam yeni bir kulaklık almam gerekmiyor, 3,5 mm kulaklığım var. Type-C li bir cihaz alırsam ya dönüştürücü (kaliteleri hakkında hiç bir fikrim yok) alacağım yada yeni bir kulaklık(fena olmayan bir tane 500 lira eder mi??...Bilemiyorum.)
Sorular:
1)İthalatçı garantili olmasının eksileri neler? Bu eksileri nasıl atlatabiliriz, var mıdır bir yolları?
2)Redmi'yi alırsam (yada ne alırsam alayım) kırılmaz cam + arka kılıf alacağım, zorlanmadan bu ikisini bulabilir miyim?

kanka ben olsam samsung galaxy a 34 5 g yi alırdım ki 2 hafta oldu 256 gb modelini alalı şarjı felan gayet iyi hızlı telefon redmilerde kendi kendine reklam felan çıkartıyor diye duydum bir arkadaş forum açmıştı geçen gün sorulara gelince birinci soruya cevap veremeyeceğim fakat 2.soruya evet bulabilirsin

serdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
serdar özdemir
Redmi note 12 pro 5g bende çok araştırdım ama ithalatçı garantili ve hiç güvenilir değil, telefona bir şey olsa muhatap bulamazsın bende samsung A34 üzerinde duruyorum bazı sitelerde kampanyaya düşüyor onu kolluyorum umarım düşer ve alırım.

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi note 12 pro 5g bende çok araştırdım ama ithalatçı garantili ve hiç güvenilir değil, telefona bir şey olsa muhatap bulamazsın bende samsung A34 üzerinde duruyorum bazı sitelerde kampanyaya düşüyor onu kolluyorum umarım düşer ve alırım.
xiaomi tr garantili olanını buldum lakin hafıza 128 lik ve hafıza kartı desteği yok.

Ekler

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    440.3 KB · Hit: 32
Top Bottom