Neler Yeni

Redragon K568 RGB Red Switch 643 TL

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Senin sorun yaşamaman klavyenin kronik problemli olmadığı anlamına gelmez, kronik problemli diye herkes garanti sorun yaşayacak diye bir sey de yok. Ogre kullanıpta basmama problemi vesaire yaşayan yüzlerce insan var. Gamepower'in klavyeleri alınmaz genel olarak. Ki muhtemelen bir süre sonra sen de yaşamaya başlayacaksın
Şöyle de bir şey var, bazı kişilerin sorun yaşaması diğer herkesin de aynı sorunu yaşayacağının garantisini vermiyor.

Ben yaklaşık 2,5 senedir gamepower warlock compact kullanıyorum, bu klavyeyi şu ana kadar sorunsuz şekilde kullandım. Neredeyse her gün min 5+ saat kullandım. Az da kullanılmadı yani. Tahminimce 2,5 sene daha götürür.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
Şöyle de bir şey var, bazı kişilerin sorun yaşaması diğer herkesin de aynı sorunu yaşayacağının garantisini vermiyor.

Ben yaklaşık 2,5 senedir gamepower warlock compact kullanıyorum, bu klavyeyi şu ana kadar sorunsuz şekilde kullandım. Neredeyse her gün min 5+ saat kullandım. Az da kullanılmadı yani. Tahminimce 2,5 sene daha götürür.
Neden bu riski alalım peki bunu açıklar mısın? Gözünüzü seveyim ters psikoloji yapmayın... Herhangi bir forumda Gamepower Ogre / Warlock alınır mı yazarak cevaba ulaşabilirsin. Klayve kronik sorunlu, alınmaz.

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
hangisini alayım arkadaslar siparis vericem tkl arıyordum aylardır k568 mi k552 mi ? 100 lira muhim değil ama rgb daha alınası geldi

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Klavyeyi kullanmaktayım klavye yapısal olarak sağlam duruyor fakat ergonomik olarak yay sesleri geceleri sessiz ortamda duyuluyor biraz

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
hangisini alayım arkadaslar siparis vericem tkl arıyordum aylardır k568 mi k552 mi ? 100 lira muhim değil ama rgb daha alınası geldi
İkisi de alınabilir güzel modeller. Hangisi sana daha ergonomik geliyorsa onu al...

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Tuşları yeni değiştirilmiş var elimde Mayısta alınma ucuza veririm isteyen varsa 😀

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Neden bu riski alalım peki bunu açıklar mısın? Gözünüzü seveyim ters psikoloji yapmayın... Herhangi bir forumda Gamepower Ogre / Warlock alınır mı yazarak cevaba ulaşabilirsin. Klayve kronik sorunlu, alınmaz.
Kronik sorunlu demek, üretilen bütün ürünlerde aynı sorunun bulunması demek. Bende sorun olmadığına göre demek ki "kronik" değil.

Risk meselesine gelecek olursak, herhangi bir risk almayacak kimse. Eğer sorun çıkarsa garanti diye bir şey var. Eğer garanti yardımcı olmuyor diyorsan onun da çözümü basit, THH.

Bir üründe sorun yaşayan var dersin, bu tabii mümkündür. Ama bir markanın bütün ürünleri kronik sorunlu demek uygun düşmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berkay Ocakcı
Yaklaşık 1 senedir K552 Kumara kullanıyorum ve çok memnunum. Bu da muhtemelen o ayarda bir üründür. Fiyat uygun.

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
aldım bakalım tkl istiyorum 25 lirada kargo ücreti cıktı ama olsun 667tl tşkler paylasım icin.

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Sinan
K568 Red kullanıyorum memnunum yazılım desteği mevcut ayrıca.

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
K568 Red kullanıyorum memnunum yazılım desteği mevcut ayrıca.
yazılımı nerden indirdiniz hocam şuradan bakıyorum ama bulamadım birde ne gibi extralar var

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Passamet
Bu klavyeyi 450 TL'ye aldım memnun değilim. Acayip çınlıyor:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular