Neler Yeni

REDRAGON Kumara K552 Beyaz Alınır Mı

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,225
İsim
bilo
Discord
b1l0
Siyahını kullanıyorum güzel klavye ama bu daha mantıklı olur

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
1K edecek bir klavye kesinlikle değil.
Kesinlikle bunu öneriyorum, yeni kullanıcıysanız ödenekle falan filan 991TLye geliyor.

supdelux

80+
Uzun süredir siyahını kullanıyorum hissiyatı kötü değil ve memnunum ama benim aldığım zamanlar daha makuldu fiyatı. Sıfırdan tekrar mekanik klavye alacak olsam 1000 TL Kumara modeline vermezdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Taştan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun süredir siyahını kullanıyorum hissiyatı kötü değil ve memnunum ama benim aldığım zamanlar daha makuldu fiyatı. Sıfırdan tekrar mekanik klavye alacak olsam 1000 TL Kumara modeline vermezdim.
1K edecek bir klavye kesinlikle değil.
Kesinlikle bunu öneriyorum, yeni kullanıcıysanız ödenekle falan filan 991TLye geliyor.
Siyahını kullanıyorum güzel klavye ama bu daha mantıklı olur
yurt dışından ürün almayı düşünmüyorum ve şu an biraz acil 1000 TL'yi geçmeyecek şekilde farklı bir klavye önerebilir misiniz?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
Discord
lisser#0001
yurt dışından ürün almayı düşünmüyorum ve şu an biraz acil 1000 TL'yi geçmeyecek şekilde farklı bir klavye önerebilir misiniz?
Pek de düzgün klavye kalmadı o bütçelerde, dediğim gibi K552 fiyatını hak etmiyor.
İkisini de nays ile daha uyguna getirebilirsiniz.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,225
İsim
bilo
Discord
b1l0
Pek de düzgün klavye kalmadı o bütçelerde, dediğim gibi K552 fiyatını hak etmiyor.
İkisini de nays ile daha uyguna getirebilirsiniz.
1.5 yıldır k552 kullanıyorum. Gayet memnunum ben, bu fiyatlarda özellikle beyaz olarak pek seçenek yokken bence alınabilir.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
Discord
lisser#0001
1.5 yıldır k552 kullanıyorum. Gayet memnunum ben, bu fiyatlarda özellikle beyaz olarak pek seçenek yokken bence alınabilir.
Dediğim gibi zamanında ben de önerdim kronik problemleri falan yok fakat 1K Outemu Gaote ABS bir klavyeye cidden fazla. KB500'ün de K552'den geri kalır pek bir yanı yok mesela. 600 liraydı normalde K552 ki o fiyatlarda rahatlıkla alınırdı ne olduysa bir anda 1K'ya fırladı :D
İlle de beyaz olacaksa Furylevel Y1 alırdım şahsen ek olarak beyaz keycapslerle de geliyordu yanlış hatırlamıyorsam

Kemo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Kamil Tutal
Gamakay aldım ben biraz önce bu fiyat bandında redragondan daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Taştan
Dediğim gibi zamanında ben de önerdim kronik problemleri falan yok fakat 1K Outemu Gaote ABS bir klavyeye cidden fazla. KB500'ün de K552'den geri kalır pek bir yanı yok mesela. 600 liraydı normalde K552 ki o fiyatlarda rahatlıkla alınırdı ne olduysa bir anda 1K'ya fırladı :D
İlle de beyaz olacaksa Furylevel Y1 alırdım şahsen ek olarak beyaz keycapslerle de geliyordu yanlış hatırlamıyorsam
illa ki beyaz olacak diye bir şey yok ya Türkçe karakterleri olan ve yay sesi gelmeyen veya fazla belli olmayan bir klavye istiyorum

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
Discord
lisser#0001
illa ki beyaz olacak diye bir şey yok ya Türkçe karakterleri olan ve yay sesi gelmeyen veya fazla belli olmayan bir klavye istiyorum
Furylevel Y1, Nays ile indirimli bir şekilde alabilirsin. Siyah ve beyaz keycapslerle birlikte geliyor.

Bütçeyi arttırabilirsen:

Top Bottom