Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] ICRYPEX ile Yüzlerce Lira Kazan (Kimliksiz-Yatırımsız)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Şuandan itibaren bence yapmayın çünkü referans kampanyası bitti, sadece 30₺ veriyor

Dostlar selam, biliyorsunuz ben bu tür borsaları iyice araştırarak ve cebimizi ne kadar dolduracağına bakarak öneriyorum. bazılarınız beni OKX borsasından tanır bazıları youtube kanalıma attığım videolardan belki görmüşlerdir. Şimdi kısaca olaya geçiyorum. Biliyorsunuz uzun zamandır icrypex borsası yeni üyelere 30₺ veriyor ve her davet başına da 20₺ veriyor, bu sefer başlattığı kampanyada referansının referansının referansına kadar para kazanabiliyorsunuz.

Olay şu şekilde;
Üye olmak 30₺
Davet etmek 20₺
Davet ettiğinin davet ettiği 10₺
Davet ettiğinin davet ettiğinin davet ettiği 5₺

Yani kısaca neredeyse sadet zinciri gibi bir şey yapmış oluyorsunuz, endişe etmeyin borsa güvenlidir biliyorsunuz araştırıp sizlere aktarıyorum. bir kaç tane konu gördüm forumda ancak kilitli konulardı ve yeni güncellemelerden sizlere bahsedip gerçek bir rehber oluşturmak istedim. Şimdi adımlara geçip nasıl üye olup ve nasıl çekeceğinizi göstereceğim, çoğu arkadaş çekememiş onunda bir olayı var sizlere aktaracağım.

Adım 1
İlk önce siteye girip kayıt olma ekranına gelmeniz lazım. https://www.icrypex.com/tr/yeni-uyelik?ref=1s8w88n4l6c0x22m
1659436522031.png

ADIM 2
Daha sonrasında bu ekranda bilgilerinizi doldurmanız yeterli (REFERANS:1s8w88n4l6c0x22m)
1659436645663.png

ADIM 3
Kayıt olduktan sonra varlıklar kısmına paranız gelecek, bunu çekmek için çekme kısmına gelip 29.5 yazmanız gerekiyor yani bütün paranızı değil. (internet bağlantımda sorun oluştu o yüzden o kısmı çekemedim düzeldiği zaman sizlere aktaracağım.)
1659437299787.png

VE TEKRAR AKTARIYORUM, REFERANS GEREKLİ ANCAK KONU ANA KONU OLANA KADAR VERİLMEYECEKTİR. !
REFERANS GEREKLİ DOSTLAR KONU ANA KONU OLDU BUYRUN KOD: 1s8w88n4l6c0x22m

Arkadaşlar bu şekilde virgül koyun oluyor, nokta ile yazmayın !!!!!!

1659443470489.png

1659443479233.png

VE SON OLARAK ÇEKİM KANITI !
1659444790812.png

Son düzenleme:

Viru5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Alihan
Çekim için vs. konuyu günceller misiniz

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çekim için vs. konuyu günceller misiniz
güncelledim hocam, çekim ekranına bu şekilde girmeni gerekiyor. eğer olmuyorsa coin olarak TRX yapıp öyle çekin.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1659437821498.png

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kripto ile çekiliyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kripto ile çekmeyi yarın güncelleyeceğim hocam bekleyebilirsin istersen.
hocam binancede falan yaş tutmadığı için çekemiyorum ya

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
hocam binancede falan yaş tutmadığı için çekemiyorum ya
hocam bu borsada 18 yaş istiyor nasıl giriş yapabildin şaşırdım vallahi, referans kasıp 15 gün sonra çekebilirsin hocam o zaman yapılacak bir şey yok.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam bu borsada 18 yaş istiyor nasıl giriş yapabildin şaşırdım vallahi, referans kasıp 15 gün sonra çekebilirsin hocam o zaman yapılacak bir şey yok.
aileden birinin tc ile kayıt oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet referans kasacağım dediğin gibi

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Dostlar selam, biliyorsunuz ben bu tür borsaları iyice araştırarak ve cebimizi ne kadar dolduracağına bakarak öneriyorum. bazılarınız beni OKX borsasından tanır bazıları youtube kanalıma attığım videolardan belki görmüşlerdir. Şimdi kısaca olaya geçiyorum. Biliyorsunuz uzun zamandır icrypex borsası yeni üyelere 30₺ veriyor ve her davet başına da 20₺ veriyor, bu sefer başlattığı kampanyada referansının referansının referansına kadar para kazanabiliyorsunuz.

Olay şu şekilde;
Üye olmak 30₺
Davet etmek 20₺
Davet ettiğinin davet ettiği 10₺
Davet ettiğinin davet ettiğinin davet ettiği 5₺

Yani kısaca neredeyse sadet zinciri gibi bir şey yapmış oluyorsunuz, endişe etmeyin borsa güvenlidir biliyorsunuz araştırıp sizlere aktarıyorum. bir kaç tane konu gördüm forumda ancak kilitli konulardı ve yeni güncellemelerden sizlere bahsedip gerçek bir rehber oluşturmak istedim. Şimdi adımlara geçip nasıl üye olup ve nasıl çekeceğinizi göstereceğim, çoğu arkadaş çekememiş onunda bir olayı var sizlere aktaracağım.

Adım 1
İlk önce siteye girip kayıt olma ekranına gelmeniz lazım. https://www.icrypex.com/
Alıntıyı görüntüle

ADIM 2
Daha sonrasında bu ekranda bilgilerinizi doldurmanız yeterli (REFERANS GEREKLİ ANCAK KONU ANA KONU OLANA KADAR ÖZELDEN VERECEĞİM)
Alıntıyı görüntüle

ADIM 3
Kayıt olduktan sonra varlıklar kısmına paranız gelecek, bunu çekmek için çekme kısmına gelip 29.5 yazmanız gerekiyor yani bütün paranızı değil. (internet bağlantımda sorun oluştu o yüzden o kısmı çekemedim düzeldiği zaman sizlere aktaracağım.)
Alıntıyı görüntüle

VE TEKRAR AKTARIYORUM, REFERANS GEREKLİ ANCAK KONU ANA KONU OLANA KADAR VERİLMEYECEKTİR. !
OKX denilen uygulamadaki airdrop özelliği tamamen dolandırıcılık.

İlk başta 2 dolar çekmiştim. Fakat sonrasında ki 20 referansın hepsinde 1 dolar indirim kartı çıktı. Yüzlerce olanak olan bir airdrop'ta onlarca açtığınız kasanın hepsinde aynı seçenek çıkıyor ve bu hiçbir işinize yaramıyor. Kanıtta atarım gerekli olursa.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
OKX denilen uygulamadaki airdrop özelliği tamamen dolandırıcılık.

İlk başta 2 dolar çekmiştim. Fakat sonrasında ki 20 referansın hepsinde 1 dolar indirim kartı çıktı. Yüzlerce olanak olan bir airdrop'ta onlarca açtığınız kasanın hepsinde aynı seçenek çıkıyor ve bu hiçbir işinize yaramıyor. Kanıtta atarım gerekli olursa.
parayı çekersen indirim kartı atıyor diye uyardım hocam, 10$ olmadan çekmeyin demiştim.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Musab
Steam
mfimmel
parayı çekersen indirim kartı atıyor diye uyardım hocam, 10$ olmadan çekmeyin demiştim.
Orasını bilmiyorum zaten ben senden görmemiştim de ne saçma bir şeymiş o 10 dolar çektikten sonra indirim kartı vermiyor mu?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Orasını bilmiyorum zaten ben senden görmemiştim de ne saçma bir şeymiş o 10 dolar çektikten sonra indirim kartı vermiyor mu?
hocam çektikten sonra sadece indirim kartı veriyor, ben 20-20 yaparak çektim 3-4 hesap değiştirdim toplamda 55 dolar kazanmıştım.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam kendi referansımı nereden görüyorum?

Top Bottom