Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] OKX(OKEX) Borsası 2.000$'a kadar Airdrop veriyor (Kimliksiz)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Merhaba dostlar, OKX borsası yeni kullanıcılara özel 2.000$'a kadar para veren KUTU veriyor. Bugün size nasıl alınacağını ve yapmanız gereken işlemleri anlatacağım.

Öncelikle borsanın güvenilir olup olmadığı konusunda sizi bilgilendireyim, OKX borsa sıralamasında TOP 5 büyük borsadan biri ve Trust Point ise 10/10 bu bağlamda güvenebilirsiniz. Zaten herhangi bir kimlik işlemi yok. kaynakça: https://www.coingecko.com/tr/borsalar
1656302473874.png

Olay oldukça basit, ilk başta bir arkadaşınızdan referans linki almanız gerekiyor yoksa herhangi bir şekilde para kazanamazsınız. linki aldıktan sonra TELEFON NUMARASI ile üye olacaksınız aksi taktirde mail ile olursanız indirim kuponu vs veriyor. Bu sebepten dolayı telefon numarası ile açmanız gerekiyor.

Ödül Kazanmak İçin Gerekli Referans Link:
Şimdi adım adım anlatıyorum;
1- Referans bağlantısı ile TELEFON numarası kullanarak üye olun ! (Tarayıcıdan)
2- Daha sonra üyelik adımlarını tamamladıktan sonra google store veya apple store üzerinden uygulamayı indirip hesabınıza giriş yapın.
3-Giriş yaptıktan sonra çıkan ekrandan kutuyu açın. Örnek;
WhatsApp Image 2022-06-26 at 18.16.29.jpeg

4-Bu ekrandan sonra çıkan ekrandaki kutuyu telefonu sallayarak açın.
5- Tekrar uyarıyorum mail ile yaparsanız max indirim kuponu kazanırsınız, Coin kazanmak için telefon numarası gerekiyor. örnek;

ss.jpeg

6- Sizde her kişiyi davet ettiğinizde tekrar kutu açma hakkı kazanacaksınız, ben bu borsadan 17$ civarında kazandım ve çektim. İşlemleri aşağıda paylaştım. Kayıt olmanız gereken bağlantı:

OKX BORSASI ÇEKİM

1656302601016.png

BINANCE TR YATIRIM !

1656302679293.png

Kısaca çekim işlemi

eğer hiç çekme işlemi yapmadıysan bu zamana kadar internetten bakman daha faydalı olur.

ben yine de kısaca anlatıyım buraya
Gelen coini Fon hesabından al-sat işlem hesabına transfer et, sonrasında sattıktan sonra onunla TRX al. aldıktan sonra varlıklarım kısmında duran çek butonuna bas ve oraya paribu veya hangi borsayı kullanıyorsanız ordan TRX coinini bulup yatırma diyin, çıkan adresi kopyalayıp OKX uygulamasına yazın. sonra onayları verip devam edin.

şuanda aktif olan başka airdrop

Son düzenleme:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denedim uygulamada şuan 2$ gözüküyor bakalım teşekkürler
bana da ilk seferinde 2$ çıktı daha sonra arkadaşlarıma vs attım ve parayı katladım, ancak parayı çekmeyin ben parayı çektikten sonra yaptığım bütün referanslar komisyon kartı vermeye başladı. o yüzden güzel bir meblağ elde etmeden çekmeyin bence.

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
Minimum çekim limiti bedir

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Reis bana da atar mısın özelden referans linkini...Teşekkür ederim bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende az önce işlemi tamamladım. 2 dolarlık bir bakiye hesabıma geldi...Bunu steam yaz indirimlerinin sonuna kadar 7-8 kere uygularsam...güzel güzel. Eyvallah kral tekrardan.

Son düzenleme:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Reis bana da atar mısın özelden referans linkini...Teşekkür ederim bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende az önce işlemi tamamladım. 2 dolarlık bir bakiye hesabıma geldi...Bunu steam yaz indirimlerinin sonuna kadar 7-8 kere uygularsam...güzel güzel. Eyvallah kral tekrardan.
hayırlı olsun iyi harcamalar hocam, evdekilere de yaparak para kazanabilirsin. daha sonrasından onların bakiyesinide çekersin.

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Nurettin Sevinç
Teşekkürler hocam. Şimdi verdiğiniz referans kodu ile 12.95 doge verdi bana :)

63AABCC0-DE48-4F58-9E2A-FE0D10620AB0.jpeg

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,141
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Nurettin Sevinç

Sagittarius

80+ Silver
Merhaba dostlar, OKX borsası yeni kullanıcılara özel 2.000$'a kadar para veren KUTU veriyor. Bugün size nasıl alınacağını ve yapmanı gereken işlemleri anlatacağım.

Öncelikle borsanın güvenilir olup olmadığı konusunda sizi bilgilendireyim, OKX borsa sıralamasında TOP 5 büyük borsadan biri ve Trust Point ise 10/10 bu bağlamda güvenebilirsiniz. Zaten herhangi bir kimlik işlemi yok. kaynakça: https://www.coingecko.com/tr/borsalar
Alıntıyı görüntüle

Olay oldukça basit, ilk başta bir arkadaşınızdan referans linki almanız gerekiyor yoksa herhangi bir şekilde para kazanamazsınız. linki aldıktan sonra TELEFON NUMARASI ile üye olacaksınız aksi taktirde mail ile olursanız indirim kuponu vs veriyor. Bu sebepten dolayı telefon numarası ile açmanız gerekiyor.

Not: Forumda yasak olduğu için referans veremedim, ancak yardımcı olabilirim kod isteyene özelden vermeye çalışırım.

Şimdi adım adım anlatıyorum;
1- Referans bağlantısı ile TELEFON numarası kullanarak üye olun ! (Tarayıcıdan)
2- Daha sonra üyelik adımlarını tamamladıktan sonra google store veya apple store üzerinden uygulamayı indirip hesabınıza giriş yapın.
3-Giriş yaptıktan sonra çıkan ekrandan kutuyu açın. Örnek;
Alıntıyı görüntüle

4-Bu ekrandan sonra çıkan ekrandaki kutuyu telefonu sallayarak açın.
5- Tekrar uyarıyorum mail ile yaparsanız max indirim kuponu kazanırsınız, Coin kazanmak için telefon numarası gerekiyor. örnek;

Alıntıyı görüntüle
6- Sizde her kişiyi davet ettiğinizde tekrar kutu açma hakkı kazanacaksınız, ben bu borsadan 17$ civarında kazandım ve çektim. İşlemleri aşağıda paylaştım. Forumda yasak olduğu için REFERANS atamıyorum ancak özelden yazacak olurlarsa yardımcı olurum.

OKX BORSASI ÇEKİM

Alıntıyı görüntüle
BINANCE TR YATIRIM !

Alıntıyı görüntüle
Thodex e dönmesin

Top Bottom