Neler Yeni

Rekabetçi (Valo, Cs) oyunlar için sistem önerisi

vandalize

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Çetinkaya
Bütçe
26000
Arkadaşlar selam hem rekabetçi oyunlar için hem de bana bir süre arada bir başka oyunlar da oynatacak bir bilgisayar arıyorum ama kayboldum resmen. Yardımcı olabilir misiniz? Bütçem max 25-26k' lara çıkabilirim.

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Adem Taş
Arkadaşlar selam hem rekabetçi oyunlar için hem de bana bir süre arada bir başka oyunlar da oynatacak bir bilgisayar arıyorum ama kayboldum resmen. Yardımcı olabilir misiniz? Bütçem max 25-26k' lara çıkabilirim.
şuan İncehesap hazır sistem aldın aldın yoksa bir süre sonra sayfadan kalkacak

vandalize

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kadar hızlı davranamayacağım malesef yine de yardımın için teşekkür ederim. Ben en iyisi elimde o an para olduğunda konu açayım teşekkür ederim tekrardan.

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Adem Taş
O kadar hızlı davranamayacağım malesef yine de yardımın için teşekkür ederim. Ben en iyisi elimde o an para olduğunda konu açayım teşekkür ederim tekrardan.
rica ederim. paran oldugu an açarsan daha çok yardımcı oluruz.

Shourd

80+ Silver
konu sahbii paran olduğunda atarsan yine o zamana göre fp sistem yolarımda bunu yolim içimde kalır yoksa

bunu al psuyu pf550 yap sonra bu soğutucuyu al kalitelide bi termal macun baya güzel olur

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
o tarz oyunlar için Rz7 7800x3d işlemcili premium olur baya
not bütçe düşükmüş sory

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ömer Doğan
Rekabetçi oyun için alma paranı çöpe at bir fakir yararlansın.

Top Bottom