Neler Yeni

🔥İndirim Resident Evil Village 186,93 TL!

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
RE7 Başlamıştım, çok korktuğumdan silmiştim. Solo olması sıkıntı benim için, CO-OP olsa hiç bi şekilde sorun olmaz benim için
Bende korku oyunlarından korkarım. Ben bazı korku oyunlarını yanımda eski sevgilim varken oynayabildim. Arada şakalar yapıyordu falan gerginliği azaltıyordu yorum yapıyordu yani yanında biri varken oynaması çok zor değil. Ha eski gerçek korku oyunlarını yanımda biri varken bile oynayamam. Silent Hill 2 girdim 30 dakika sonra oyunu sildim korkudan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Para yetmiyo :D

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,712
İsim
rada
Ayrıca sadece bu değil tüm RE serisi indirimde, eski oyunlar 10 liraya alınabiliyor eğer oynayacaksanız eskiden yeniye doğru gidin.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bende pc var seriyi youtubeden bitirdim :)
YouTube'dan yayın izleyerek oyun bitirmeye karşıyım. Kendim deneyim etmedikten sonra hiçbir anlamı yok. Benim kafam hep şunu düşünür. Hayır izlemeyeceksin elbet bir gün iyi bir bilgisayarın olacak ve kendin deneyim edeceksin. Her zaman böyle düşündüm. 2014 yılında laptop alana kadar oynayamadığım oyunların hepsinin listesini yaptım. Sonra bilgisayarı alınca hepsini kendim deneyim ettim istesem izlerdim. Şimdi de aynısını yapıyorum. Elbet o bilgisayar bir gün elime geçecek.

30fps sarar mı?
Hikayeli oyunda sarar.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
YouTube'dan yayın izleyerek oyun bitirmeye karşıyım. Kendim deneyim etmedikten sonra hiçbir anlamı yok. Benim kafam hep şunu düşünür. Hayır izlemeyeceksin elbet bir gün iyi bir bilgisayarın olacak ve kendin deneyim edeceksin. Her zaman böyle düşündüm. 2014 yılında laptop alana kadar oynayamadığım oyunların hepsinin listesini yaptım. Sonra bilgisayarı alınca hepsini kendim deneyim ettim istesem izlerdim. Şimdi de aynısını yapıyorum. Elbet o bilgisayar bir gün elime geçecek.

Hikayeli oyunda sarar.
Hocam bende umut diye bir şey kalmadığı için (13 yaşındayım hale bak) youtubeden yeni çıkan oyunların hepsini bitiriyorum zaten ekonominin hali belli ne kadar çalışayım 1 sene sonra alacağım bilgisayara 7k varken bi bakmışsın 12k oluveriyor o yüzden hiç uğraşmıyorum.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam bende umut diye bir şey kalmadığı için (13 yaşındayım hale bak) youtubeden yeni çıkan oyunların hepsini bitiriyorum zaten ekonominin hali belli ne kadar çalışayım 1 sene sonra alacağım bilgisayara 7k varken bi bakmışsın 12k oluveriyor o yüzden hiç uğraşmıyorum.
13 yaşında ne gördün de umudun kalmadı. Şu an istesen de bilgisayar alacak parayı biriktiremezsin. Ayrıca çalışamazsın. Çalışsan bile bir yerde çırak olarak alacağın para asgari ücretin 3/1'i olacak. Tek çare ailene aldırmak.

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji

Hikayeli oyunda sarar.
Duygularıma tercüman olmuşsun aynı şeyi düşünmüşüz ve yapmışız. Oyunu başkasının deneyimile izlemek başka kendin oynayıp, hissedip, kararları sen verip oynadığın oyun başka ,zaten Youtube üzerinden oyun bitirmek diye bir şey de yok bence başkası bitiriyor sen şahit oluyorsun sadece.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Duygularıma tercüman olmuşsun aynı şeyi düşünmüşüz ve yapmışız. Oyunu başkasının deneyimile izlemek başka kendin oynayıp, hissedip, kararları sen verip oynadığın oyun başka ,zaten Youtube üzerinden oyun bitirmek diye bir şey de yok bence başkası bitiriyor sen şahit oluyorsun sadece.
Aynen öyle. Şimdi YouTube izliyor millet.
-Kanka yeni oyun çıktı bitirdin mi?
-Tabi kanka efsane oyundu yalnız (YouTube Walktrough izlemiştir)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom