Neler Yeni

Resident Evil Village Alınır mı? 130TL

Aaahmt

80+ Silver
Bütçe
150
Merhaba
Resident Evil Village alınır mı acaba? çok kısa bir oyun olsun istemiyorum resident evil temasınıda bilmiyorum fakat canım çekti sanırım korku oyunu biraz gerilsem güzel olur hikaye nasıl işliyor bilmiyorum ama sizce alınır mı? 150tl civarına öneriniz var mı?

Sepetim:

Ekler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    200.8 KB · Hit: 140

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Merhaba
Resident Evil Village alınır mı acaba? çok kısa bir oyun olsun istemiyorum resident evil temasınıda bilmiyorum fakat canım çekti sanırım korku oyunu biraz gerilsem güzel olur hikaye nasıl işliyor bilmiyorum ama sizce alınır mı? 150tl civarına öneriniz var mı?

Sepetim:
güzel, dying light 2 ne kadar bilmiyorum ama onu almanı öneririm

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,991
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
150tl bandına alınacak en iyi hikaye oyunu mudur hocam sizce yorumuzu merak ediyorum
Witcher 3 ve bazı Assasssin's Creed oyunları daha iyidir. Açık dünya ve 100 saat üstü oynanış sunuyor. Resident evil village güzel oyun fakat kısa sürüyor.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Kesinlikle alınır.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Alınır hocam ben şuan oynuyorum grafiği gerilimi baya güzel. Direk DLC yi de yapıştırdım bitince ona başlayacağım acayip sardı. Bu arada 135 ₺ en düşük fiyatı geçen indirimde aynı fiyata almıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emirhan karaman
arkadaşlar bende bu seriye başlamak istiyorum resident evil 2 den başlamamı tavsiye etti bir arkadaşım siz ne düşünürsünüz

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Oğuz
Açık dünya ve 100 saat üstü oynanış sunuyor.
100 saat üstü sunuyor da çoğunda sağda solda boş boş oyunu fullemeye çalışarak geçiriyorsun. Ayrıca kıyaslanacak şey değil. Villaga korku oyunu, alasın varsa al oyna.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
150tl bandına alınacak en iyi hikaye oyunu mudur hocam sizce yorumuzu merak ediyorum
RE7 Biohazard oyununun devamıdır kendisi Eğer 7. oyunu oynamadıysanız hikayeyi anlamak adına o oyunu oynamalısınız önce. Ancak ben Village'i Biohazard kadar olmasa da baya sevdim bence alınabilir. bende bu indirimde iki oyunu da aldım. Bir de orijinal olarak oynamak lazım :D

Ancak kararınızdan vazgeçerseniz alternatif olarak şunlara da bakabilisiniz
112TL'ye Quantic Dream Collection alabilirsiniz. 3 Adet birbirinden güzel oyun içeriyor.
90TL'ye Mafia: Definitive Edition alabilirsiniz ki bu güne kadar oynamadıysanız büyük kayıp..
108TL'ye Days Gone alabilirsiniz 1-2 Saat oyunu deneyimleme şansım oldu kesinlikle sürükleyici ve güzel bir oyun.
arkadaşlar bende bu seriye başlamak istiyorum resident evil 2 den başlamamı tavsiye etti bir arkadaşım siz ne düşünürsünüz
Yok hocam Resident Evil 7 Biohazard ile 8 Village birbiri ile bağlantılı. 7 ve 8'i oynasanız yeterli bu oyunun hikayesini baştan oynamak için.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu fiyata alınır gibi.

Aaahmt

80+ Silver
RE7 Biohazard oyununun devamıdır kendisi Eğer 7. oyunu oynamadıysanız hikayeyi anlamak adına o oyunu oynamalısınız önce. Ancak ben Village'i Biohazard kadar olmasa da baya sevdim bence alınabilir. bende bu indirimde iki oyunu da aldım. Bir de orijinal olarak oynamak lazım :D

Ancak kararınızdan vazgeçerseniz alternatif olarak şunlara da bakabilisiniz
112TL'ye Quantic Dream Collection alabilirsiniz. 3 Adet birbirinden güzel oyun içeriyor.
90TL'ye Mafia: Definitive Edition alabilirsiniz ki bu güne kadar oynamadıysanız büyük kayıp..
108TL'ye Days Gone alabilirsiniz 1-2 Saat oyunu deneyimleme şansım oldu kesinlikle sürükleyici ve güzel bir oyun.

Yok hocam Resident Evil 7 Biohazard ile 8 Village birbiri ile bağlantılı. 7 ve 8'i oynasanız yeterli bu oyunun hikayesini baştan oynamak için.
112tllik paket hoşuma gitti hocam Detroiti almak istiyordum. Sanırım Re den vaz geçtim bana çok pahalıya patlayacak öneri için çok teşekkür ederim

Top Bottom