Neler Yeni

Yardım Resmi Olmayan WhatApp Hatası

rcpnl64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Recep Ünlü
Arkadaşlar iyi günler. Redmi 12 Pro 5G yd cihazında WhatAppı hem play store hem de kendi sitesinden indirmeme rağmen "Resmi Olmayan Uygulama" hatası alıyorum. Aynı cihazda farklı bir numara üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda giriş başarılı oluyor. Üstelik farklı bir cihazda kendi numaram ile WhatsAppa giriş yapabiliyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz??

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
dasphalone
Cihazın önyükleyici (bootloader) kilidi açıkça numarayı onaylatamamanız normaldir. Root ile işiniz yoksa bootloader'i yeniden kilitleyip, tekrar deneyin.

rcpnl64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Recep Ünlü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazın önyükleyici (bootloader) kilidi açıkça numarayı onaylatamamanız normaldir. Root ile işiniz yoksa bootloader'i yeniden kilitleyip, tekrar deneyin.
evet bootloader kilidi açık geldi. ama bootloader kilidini kapatırsam imei gitmez mi?

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Muhammet Kürkçü
Bootloader kilidinden olması düşük ihtimal hocam. Bende açık ama bir sıkıntı çıkarmıyor .

rcpnl64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Recep Ünlü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bootloader kilidinden olması düşük ihtimal hocam. Bende açık ama bir sıkıntı çıkarmıyor .
internette araştırma yaptım ama kesin bir çözüm yok gibi. ne yapacağım bilmiyorum.

shımbo23

80+
Arkadaşlar iyi günler. Redmi 12 Pro 5G yd cihazında WhatAppı hem play store hem de kendi sitesinden indirmeme rağmen "Resmi Olmayan Uygulama" hatası alıyorum. Aynı cihazda farklı bir numara üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda giriş başarılı oluyor. Üstelik farklı bir cihazda kendi numaram ile WhatsAppa giriş yapabiliyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz??
Bu bende de oldu yeni tele geçtim kaçak dı telefon 1 hafta falan oldu bende kilit aynı kapalı açınca imei gidermi denersen yazabilirmisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,810
Üyeler
155,171
Son üye
kugninofyu
Top Bottom