Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Rexona Ve Dove Roll On Deodorantlarda seçili ürünlerde 2.si 1 TL

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Kızlar için olan günlük kullanım erkeklerini 2/3 hafta kullanım (nerden biliyorsun diye sormayın)

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
murat
bunların hangisi iyidir önerisi olan var mı

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kızlar için olan günlük kullanım erkeklerini 2/3 hafta kullanım (nerden biliyorsun diye sormayın)
Daha tecrübeli erkekler için günde 2 kez duştan sonra kullanım. ( Nerden biliyorsun diye sormayın )

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Rusty
Üstün Koruma Erkek Roll On Deodorant Active Dry 72 Saat Kesintisiz Koruma 50 ml geçen bundan aldıydım harbiden 72 saat etkili çok beğendiğim ürün, tavsiye ederim

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstün Koruma Erkek Roll On Deodorant Active Dry 72 Saat Kesintisiz Koruma 50 ml geçen bundan aldıydım harbiden 72 saat etkili çok beğendiğim ürün, tavsiye ederim
+1

aynısını kullanıyorum bende.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Yücel İsra TEMİR
Bence Old spice Stick daha iyi, bu Sprey deodorantlar bende işe yaramıyor. Kilolu değilim ama yine de çok terleyen biri olarak, stick'ler hayatımı kurtardı.

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Rüveyda Akın
Bence Old spice Stick daha iyi, bu Sprey deodorantlar bende işe yaramıyor. Kilolu değilim ama yine de çok terleyen biri olarak, stick'ler hayatımı kurtardı.
Oldspice, ter kokusunu farklı bir kokuya çeviriyor. Deodorant ise direkt oradaki bakterilerin üremesini engelleyerek kötü kokuyu önlemeyi amaçlıyor.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Oldspice, ter kokusunu farklı bir kokuya çeviriyor. Deodorant ise direkt oradaki bakterilerin üremesini engelleyerek kötü kokuyu önlemeyi amaçlıyor.
hangisini önerirsin

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Ben ikisini de kullanıyorum. Duş sırasında koltuk altımı önce tıraş edip sonra keseliyorum. Çıkışta da sprey deodorant sıkıp üzerine Oldspice sürüyorum.
kullandıklarının linkini atsana bakayım ben mi göremedim anlamıyom

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Mehmet B
Old spice öneriyorum ara sıra indirime giriyor
rockstar modelini 60 TL ye aldım , kokuları aşırı derece iyi

seeznus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
Ben rexona men clinical kullanıyorum. Krem gibi bı yapısı gerçekten aşırı etkili keşke önceden kesfetseydim. Fiyatı pahalı ama değer yani.

Top Bottom