Neler Yeni

RGB-ARGB Kasa Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Donanım Arsiv
Merhaba değerli dostlar. Emektar PC ye yeni bir görünüm katmak istiyorum.
Sistem özelliklerim:
CPU:i5 4570
GPU:MSI 1050Ti 4GB
Ram 8GB DDR3
Anakart: Gigabyte H87M-D3H

1x3,5 SATA 2x2,5 SSD
Kullanım amacım günlük ofis internet amaçlıdır. Oyunla çok aram yok nadiren video düzenlemesi yapıyorum. İşlemci sıcaklığım 35-55°C derece arasında kullanıma bağlı olarak değişmektedir. Gelelim kararsız kaldığım nokta kasa modelleri:
-Sharkoon RGB-LIT-200
-Gametech Velar Mesh
-Vento VG04FE

Bütçem maksimum 450₺ civarı. Esas kararsızlık yaşadığım nokta mesh panelin hava akımını yüksek tutması ve cam panelin şıklığı arasında. Görünüm mü performans mı karar veremedim. Birde sisteme ucuz kule tipi soğutucu eklemeyi planlıyorum. Durumu kısaca özetlemeye çalıştım. Mevcut piyasadaki fiyat artışlarından dolay 3-4 yıl donanım değişikliği yapmayı düşünmüyorum. Sıcaklık artışı yaşamadan kasaya görsellik katmak istiyorum kısaca. Sizlerin de katkı ve önerisi eşliğinde bir karara varmayı planlıyorum.
Hepinize teşekkürler şimdiden....

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
Merhaba değerli dostlar. Emektar PC ye yeni bir görünüm katmak istiyorum.
Sistem özelliklerim:
CPU:i5 4570
GPU:MSI 1050Ti 4GB
Ram 8GB DDR3
Anakart: Gigabyte H87M-D3H

1x3,5 SATA 2x2,5 SSD
Kullanım amacım günlük ofis internet amaçlıdır. Oyunla çok aram yok nadiren video düzenlemesi yapıyorum. İşlemci sıcaklığım 35-55°C derece arasında kullanıma bağlı olarak değişmektedir. Gelelim kararsız kaldığım nokta kasa modelleri:
-Sharkoon RGB-LIT-200
-Gametech Velar Mesh
-Vento VG04FE

Bütçem maksimum 450₺ civarı. Esas kararsızlık yaşadığım nokta mesh panelin hava akımını yüksek tutması ve cam panelin şıklığı arasında. Görünüm mü performans mı karar veremedim. Birde sisteme ucuz kule tipi soğutucu eklemeyi planlıyorum. Durumu kısaca özetlemeye çalıştım. Mevcut piyasadaki fiyat artışlarından dolay 3-4 yıl donanım değişikliği yapmayı düşünmüyorum. Sıcaklık artışı yaşamadan kasaya görsellik katmak istiyorum kısaca. Sizlerin de katkı ve önerisi eşliğinde bir karara varmayı planlıyorum.
Hepinize teşekkürler şimdiden....

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,535
Üyeler
140,055
Son üye
ZedxKing
Top Bottom