Neler Yeni

RGB FAN Kontrolcü sorunu

Alcrayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Ali Tatlı
Instagram
mehmetalitatlii
Steam
https://steamcommunity.com/id/alcrayn/
Twitter
ttmehmetali
Discord
Mehmet Ali#8694
Bütçe
5
Herkese merhaba arkadaşlar standart bir bilgisayar kasam var. Bu kasada rainbow fanlar var ve kapatılamıyor. Herhangi bir fan kontrolcüsü alsam işe yarar mı geceleri gözümü çok rahatsız ediyor ya da herhangi bir çözümü var mı? Teşekkürler şimdiden

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kasa modelin nedir?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Biosa gir.PWM mode dan DC ye çek fan ayarını ışık kapanır.Yani bendeki fanlar öyle kapanıyor.Denemende fayda var.

Alcrayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Ali Tatlı
Instagram
mehmetalitatlii
Steam
Twitter
ttmehmetali
Discord
Mehmet Ali#8694
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PowerBoost VK-P3301B hazır sistem aldığımda yanında bu kasa ile geldi. Güç kaynağını yeniledim ama kasa fanlarının RGB sini kapatmanın yollarını arıyorum
Kasa modelin nedir?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
PowerBoost VK-P3301B hazır sistem aldığımda yanında bu kasa ile geldi. Güç kaynağını yeniledim ama kasa fanlarının RGB sini kapatmanın yollarını arıyorum
Kontrolcü nasıl yok, nereye bağlı kablolar?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler

Alcrayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Ali Tatlı
Instagram
mehmetalitatlii
Steam
Twitter
ttmehmetali
Discord
Mehmet Ali#8694
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kadar bilgim yok, herhangi bir şekilde kapatmanın yolu var mı? Kontrolcü falan gördüm birkaç yerde işe yarar mı yoksa kasa mı yenilemek gerekiyor
Molex'e direk bağlanıyor anladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biosa gir.PWM mode dan DC ye çek fan ayarını ışık kapanır.Yani bendeki fanlar öyle kapanıyor.Denemende fayda var.
Deneyeceğim, teşekkürler

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
O kadar bilgim yok, herhangi bir şekilde kapatmanın yolu var mı? Kontrolcü falan gördüm birkaç yerde işe yarar mı yoksa kasa mı yenilemek gerekiyor
Benim bildiğim kadarıyla molex'i kontrolcüye bağlamanın yolu yok. Işıkların sönmesi için aklıma gelen tek fikir molex üstündeki kabloları sökmek olabilir. Molex'te 3 pin var eğer fan ve led farklı kabloda ise kabloyu çekersin sorun çözülür. Birde senin fanlar rgb değil sadece led. İstersen elimdeki fazla fanı senin için deneyebilirim.

Deneyeceğim, teşekkürler
Olmaz senin fanlar pwm değil.

Top Bottom