Neler Yeni

RGB Sorununu Nasıl Çözebilirim?

Orkunw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Orkun Mete
Merhaba arkadaşlar, rgb ile alakalı bir sorunum var ve bir türlü çözemedim. Şimdi ben kasama fan alacağım ve bu alacağım fanlar deepcool un fc120 3 lü kiti 5v 3pin argb çıkışa sahipler. İşlemci soğutucumda da argb 3pin var ancak şuan kullanamıyorum çünkü anakartımda 3pin argb girişi yok. Fan argb almışken bide bu argb yi çalıştırcak ve işlemci argb sini de çalıştıracak bir alet arıyorum. Türkiyede çok piyasası yok ya da ben yanlış şeyi arıyorum anlayamadım ama linke bıraktığım fan setini alacağım. Benim nasıl bir kombinasyon yapmam lazım ki ne almam lazım ki bu argbleri çalıştırıp kontrol edebileyim? Anlayan biri yardımcı olursa çok sevinirim.

Şu tarz şeyler buldum ama hem fiyat anlamında kestiremedim biraz pahalı birde benim işime yarar mı bilmiyorum ne önerirsiniz?

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Taksim Delisi Cenk
Alacağın 5 volt 3pin olmasına dikkat et.Yanlis alımda ya takamazsin.yada taksam bile bozarsın yüksek voltajdan fanların ışıklarını

Orkunw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Orkun Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alacağın 5 volt 3pin olmasına dikkat et.Yanlis alımda ya takamazsin.yada taksam bile bozarsın yüksek voltajdan fanların ışıklarını
Bu dark hub a işlemci soğutucusundan çıkan 3 pini ve deepcool fanların birleşiminden çıkan diğer 3 pini yani toplamda 2 tane 3 pin takarsam ve huba da sata ile güç verirsem kumanda ile kontrol edebiliyorum o zaman değil mi? Diğer converter sanırım anakart kontrolü sağlıyor ama sadece bir tane 3 pin girişi var bende 2 lazım çoklayıcı falan filan derken pahalıya geliyor ya da birbirine bağlanıyor mu bilmiyorum fanla soğtucu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom