Neler Yeni

Rgbler nalsıl aynı yerden kontrol edilir,ve nasıl kontrol edilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe özçelik
Merhaba bütün rgb ışıkları teker teker uygulamalardan düzeltmek istemiyorum bilgisayardaki fanları sıvı soğutucuyu ramı aynı yerden kontrol edebilir miyim, ve nerden edebilirim?

Son düzenleme:

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Merhaba bütün rgb ışıkları teker teker uygulamalardan düzeltmek istemiyorum odamdaki rgb ledleri bilgisayardaki fanları sıvı soğutucuyu ramı aynı yerden kontrol edebilir miyim, ve nerden edebilirim?
Dediğiniz şey çok zor en baştan ona göre ayarlamak lazım her şeyi. Bazı ekipmanlar o programa göre yazılmış oluyor ve odaya takılan sıradan ledlerle ilgisi yok. Dediğiniz şeyi yapmanız zor. Kasadaki ledleri aynı anda kontrol edebilirsiniz ama odayı bilemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe özçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğiniz şey çok zor en baştan ona göre ayarlamak lazım her şeyi. Bazı ekipmanlar o programa göre yazılmış oluyor ve odaya takılan sıradan ledlerle ilgisi yok. Dediğiniz şeyi yapmanız zor. Kasadaki ledleri aynı anda kontrol edebilirsiniz ama odayı bilemiyorum.
Teşekkürler oda ekstra olmuştu zaten telefondan onu kontrol edebiliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bilgisayarın rgb lerini nerden kontrol edebileceğimi biliyor musunuz

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Teşekkürler oda ekstra olmuştu zaten telefondan onu kontrol edebiliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bilgisayarın rgb lerini nerden kontrol edebileceğimi biliyor musunuz
Sistem bilgilerinizi atarsanız bir ihtimal yardımcı olabilirim. Asus Aura Sync tarzı uyumlu ekipmanlar varsa tek programdan genelde yönetilebiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe özçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem bilgilerinizi atarsanız bir ihtimal yardımcı olabilirim. Asus Aura Sync tarzı uyumlu ekipmanlar varsa tek programdan genelde yönetilebiliyor.
Asus prime A620M-K anakart ve 4060 var bunlar ile uyumlu rgb kontrol etmek için bir program var mıdır?

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Armoury Create programını deneyin.

Top Bottom