Neler Yeni

Riot Destek Cevap vermiyor

Soneliver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre
Wild rift oyununa girdiğimde ekranda hile şike maç satma feedleme vs den kalıcı ban yediğime dair bir ibare gördüm hemen desteğe ticket açtım biraz vakit geçti ticketin altında çözüldü yazıyordu ama hiçbi cevap yoktu bidaha ticket açtım gene ayni şey oldu hile kullanmadım feedlemedim oynadığım son 3 maçtan ikisinin ssini yolladım onlara birinde penta birinde 4te 4 attım nasıl feedleme maç satmadan perma ban yiyebiliyorum aklım almıyor dönüş yapmıyolar ne yapmalıyım kafayı yemk üzereyim emek verdiğim hesabım boş yere ban yedi

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
Wild rift oyununa girdiğimde ekranda hile şike maç satma feedleme vs den kalıcı ban yediğime dair bir ibare gördüm hemen desteğe ticket açtım biraz vakit geçti ticketin altında çözüldü yazıyordu ama hiçbi cevap yoktu bidaha ticket açtım gene ayni şey oldu hile kullanmadım feedlemedim oynadığım son 3 maçtan ikisinin ssini yolladım onlara birinde penta birinde 4te 4 attım nasıl feedleme maç satmadan perma ban yiyebiliyorum aklım almıyor dönüş yapmıyolar ne yapmalıyım kafayı yemk üzereyim emek verdiğim hesabım boş yere ban yedi
Riottan görüldü yiyeni ilk defa görüyorum :D. Şaka bi yana pc versiyonundada bunları yaşayanlar var ama kimse çözememiş maalesef. Hesabın gitti sanırım,geçmiş olsun.

Soneliver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya yapılacak hiçmi bişey yok kafayı yicem

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
Ya yapılacak hiçmi bişey yok kafayı yicem
Çok sinir bozucu durum ama yok sanırım. Ticketa cevap verseler bile hile kullandığını iddia ediyorlar. Yani başladığımız yere dönüyoruz,youtubede aynı olayları yaşayanları görmüştüm onlara bak istersen.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Mert Kirazlı
başka bir hesaptan ticket açmayı denermisin?

Top Bottom