Neler Yeni

riotpazari.com güvenilir mi?

vSniper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Göktuğ Çetin
Bütçe
30
riotpazari.comdan alışveriş yapacağım lakin güvenemiyorum daha önce oradan alışveriş yapan varsa beni bilgilendirebilirmi?

• Beğen
Reaksiyonlar: alox

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Siteye girdiğim gibi 20 TL olup karambit garantili olan ilan dikkatimi çekti. Mesafeli satış sözleşmesini okudum. Hesapta şifre değişikliği veya ban varsa iade yada değişim oluyor, fakat hesap 2-3 kişideyse değişim olmuyor. Yani sen oyundayken biri girip maçına devam etse değişim hakkın yok. Ben almazdım şahsen.

zyrrxx8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
riotpazari.comdan alışveriş yapacağım lakin güvenemiyorum daha önce oradan alışveriş yapan varsa beni bilgilendirebilirmi?
Daha önce tik tok’da karşıma çıktı satın alım yaptım. Deneyim paylaşmak gerekirse fiyatlara göre iyi sayılır. Bunlar random hesap zaten genelde çalıntı hesaplar. Hesabın şifre değişince sağolsun yardımcı oldular. Denemek için alabilirsin, kalıcı hesap istiyorsan tavsiye etmem.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,066
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Random hesaplar çalıntı hesaplardır , 5tlye bile alsan başkası girebilir veya sahibi şifreyi değiştirebilir gitmesi çok basit. Hesap satın almayın paranıza yazık , gidip kendi hesabınızı kasın

alox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Uzun
Alacaksan epostalı al ben öyle aldım. Sorun yaşamadım destek ekibi hızlı dönüş yapıyor. Özet geçeyim güvenilir brom ama şifresi değişmeyen hesaplar üzer seni.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,104
İsim
Mert Metshi
Alacaksan epostalı al ben öyle aldım. Sorun yaşamadım destek ekibi hızlı dönüş yapıyor. Özet geçeyim güvenilir brom ama şifresi değişmeyen hesaplar üzer seni.
sahibi ilk e postası ile hesabı geri alabilir

PixDraw

80+ Bronze
başkasından alınan hiçbir hesabın güvencesi yok ne steamde ne de riotta ilk maille alınmayacak hiçbir hesap yok 24 soru gönderiyorlar ilk mail dahil çoğunu bilirsen otomatik geri alıyorsun birkaç soruya çok dikkat ediyorlar tabii en mantıklısı kendi hesabınızı oluşturmanız. Alınan kişi güvenilirse ve gerçekten bıraktıysa hiçbir risk yok tabii ki.

alox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Uzun
başkasından alınan hiçbir hesabın güvencesi yok ne steamde ne de riotta ilk maille alınmayacak hiçbir hesap yok 24 soru gönderiyorlar ilk mail dahil çoğunu bilirsen otomatik geri alıyorsun birkaç soruya çok dikkat ediyorlar tabii en mantıklısı kendi hesabınızı oluşturmanız. Alınan kişi güvenilirse ve gerçekten bıraktıysa hiçbir risk yok tabii ki.
sahibi ilk e postası ile hesabı geri alabilir
Mail onayı yapılmayan hesaplar geri alınamaz yanlış bilgi vermeyin.

PixDraw

80+ Bronze
Mail onayı yapılmayan hesaplar geri alınamaz yanlış bilgi vermeyin.
Hesabım mail adresiyle çalındı diyip geri alan var riotta her şekilde geri alınır yeter ki ilk mailden farklı mail olsun arada kalan ve ilk maile erişim olsun.

alox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Uzun
Hesabım mail adresiyle çalındı diyip geri alan var riotta her şekilde geri alınır yeter ki ilk mailden farklı mail olsun arada kalan ve ilk maile erişim olsun.
Alınmaz dostum bende bu arkadaşın dediği firmadan aldım ve mail onaysız şekildeydi yaklaşık 2 ay oldu ve hala hesapta oynayabiliyorum.

Top Bottom