Neler Yeni

Rival 3 Mouse (Bütçe 300)

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,432
İsim
Adem
İtopyadan neden almıyorsun?Aynı fiyat diye hatırlıyorum.
Şuan biraz inceledim itopya fiyatı uygun gibi duruyor.
yapışma olayı tüm mouselerde oluyordur herhalde ya fakat beni rahatsız etmiyor sanırım. Logitech g300s'in yüzeyi aynı duruyor 300s ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtdışı değil yaw :D Amazon TR
Daha önce n11 hepsi burada gibi siteler haricinden almadım ve sorun yaşamadım başka firmadan alırken insan çekiniyor açıkcası vipermini görünüşü hoşuma gidiyor fakat rival 3 de baya hoş açıkcası

Obito Uchiha

80+ Silver
Rival 3 gayet iyidir ama Razer Vİper daha iyi istersen bekle stoklara girince al ya da başka bir yerde al Viper Miniyi eger olmaz bekleyemem ve başka yerden de alamam dersen Rival 3 kötü degil alınabilir.

Rikka

80+ Bronze
Şuan biraz inceledim itopya fiyatı uygun gibi duruyor.
yapışma olayı tüm mouselerde oluyordur herhalde ya fakat beni rahatsız etmiyor sanırım. Logitech g300s'in yüzeyi aynı duruyor 300s ile
Ya ben bisey yerken mouse dolunca mouse ta yağ kalıyor.Ama ıslak mendil ile geçiyor.RGB ve rahatlığı için bir kez daha bile alırım.Çok iyi...

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,432
İsim
Adem
Ya ben bisey yerken mouse dolunca mouse ta yağ kalıyor.Ama ıslak mendil ile geçiyor.RGB ve rahatlığı için bir kez daha bile alırım.Çok iyi...
Şöyle o dediğiniz çoğu kişi yaşıyordur demek istediğinizi anladım ter kiri gibi bir şey o normal
RGB konumu ve görünüşü olarak viper mini ile eşit konumda

Rival 3 gayet iyidir ama Razer Vİper daha iyi istersen bekle stoklara girince al ya da başka bir yerde al Viper Miniyi eger olmaz bekleyemem ve başka yerden de alamam dersen Rival 3 kötü degil alınabilir.
Stoklara ne zaman geleceğini bilsem beklerim açıkcası fakat gelmeyecekse boşuna beklemek istemiyorum itopyaya yazdım fakat bilgi veremiyoruz dediler.

Amazon tr'den almanda bir sakınca yok türkiye deposundan geliyor ürünler rahat olabilrisin viper mini çekiyorsa canın
Amazon TR'de var mı viper mini benim bildiğim kadarıyla yok

Mehmet Ali KISA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Mehmet Ali KISA
Instagram
malikisa31
Steam
mehmetalikisa
Facebook
malikisa31
Twitter
malikisa31
Beyler ben Rival 3'ü 1 ay kullandım ve Engine yazılımıyla uyuşmazlık, RGB ışıklarında donma sorunları falan oldu. O yüzden iade ettim, alacak varsa bu hususu da dikkate almasını isterim :)

Şu anda ise geçen hafta geceden düşürdüğüm M55 RGB Pronun beyazını kullanıyorum.

sws9912

80+ Silver
Şöyle o dediğiniz çoğu kişi yaşıyordur demek istediğinizi anladım ter kiri gibi bir şey o normal
RGB konumu ve görünüşü olarak viper mini ile eşit konumda

Stoklara ne zaman geleceğini bilsem beklerim açıkcası fakat gelmeyecekse boşuna beklemek istemiyorum itopyaya yazdım fakat bilgi veremiyoruz dediler.

Amazon TR'de var mı viper mini benim bildiğim kadarıyla yok

Yokmuş evet

T.P.G.

80+ Titanium
Yazılımı hakkında bilginiz var mıdır ? Ön bellek hafızası var mı
Sensei Ten kullanıyorum yazılımlar aynı, önbellek hakkında bilgim yok

Beyler ben Rival 3'ü 1 ay kullandım ve Engine yazılımıyla uyuşmazlık, RGB ışıklarında donma sorunları falan oldu. O yüzden iade ettim, alacak varsa bu hususu da dikkate almasını isterim :)

Şu anda ise geçen hafta geceden düşürdüğüm M55 RGB Pronun beyazını kullanıyorum.
Şans..

Mehmet Ali KISA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Mehmet Ali KISA
Instagram
malikisa31
Steam
mehmetalikisa