Neler Yeni

RİVAL 3 WİRELLES BEYAZ IŞIK

ahmetwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Bakca
BEYLER ÇILDIRCAM YA RİVAL 3 WİRELLES VAR BENDE TAM 1 SENE OLMUŞ ALALI.
MOUSE BİRDEN SCROOL YERİNDE BEYAZ IŞIK YANIP SÖNMEYE BAŞLADI VE HİÇBİR ŞEKİLE ÇALIŞMIYOR.Bİ ARADA BOYLE YAPPYIODU AMA 5-10 KERE KAPA AÇ YAIPINCA DÜELZİYORDU
1 GÜNDÜR BOYLE DÜZLEMİYORDA. İNGLİZCE TÜRKÇE FORUMLARA BAKTIM DÜZELTEN Bİ SONUÇ BULAMADIM. UYGULAMASINDAN PAIR YAPARAK DÜZELTMİŞ ÇOĞU KİSİ AMA BENDE UYGULAMA DA PAIR YAPINCA "PAIR FAILED" DİYOR O DA AYRI Bİ MAKARA ONU DA DÜZELTEMEDİM. LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

MOUSU DA ÖNERMİYORUM ALMAIYN ONUN YERİNE LOGITEHIN WİRELLESİNİ ALABİLRİSİNİZ

ahmetwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Bakca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne bu agresiflik reis? senin gibiler yüzünden technopat gibi olacak burası
kanka sen ne diyon aynı hatayı kaç defa aldım diyorum bi tane işimye yarayan method yok bide gelmişsin neyazıoysun burda. bende birisi yardımcı olcak sandım. meşgul etme formu

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
kanka sen ne diyon aynı hatayı kaç defa aldım diyorum bi tane işimye yarayan method yok bide gelmişsin neyazıoysun burda. bende birisi yardımcı olcak sandım. meşgul etme formu
Önce yazmayı öğren. Daha derdini anlatabilmekten acizsin. Bu tarz sorunlarda size en iyi hizmeti servis verir. Yazılımsal veya donanımsal bir sorun ise buradan cevap bulman çok zor. Ayrıca Logitech ve SteelSeries'ın orta-giriş seviyesi mouselarından uzak durun.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Burak
Agresif dil ile hiçbir şeyi çözemezsin

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Konunun altında ki yorumlar IQ turnusolu resmen phshshshsh.Çocuk büyük harfle fareye sitem ediyorken akışına göre yazmış milletin ardı niye yandı durup dururken shhahaha bir de yazılımsal veya donanımsal sorun yoksa geriye ne kalıyor ? Lul

ahmetwave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Bakca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konunun altında ki yorumlar IQ turnusolu resmen phshshshsh.Çocuk büyük harfle fareye sitem ediyorken akışına göre yazmış milletin ardı niye yandı durup dururken shhahaha bir de yazılımsal veya donanımsal sorun yoksa geriye ne kalıyor ? Lul
valla şaka gibi ya bu kaçıncı formum hepsi boyle. geçen monitör önerisi istemdim özellikle tn olsun dedim adam ısrarla bana ips aldırmaya çalışıyor.bana yazmayı öğren demiş fakat sorunumun ne oldugunu da anlaşmış teşekkürler yine de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Agresif dil ile hiçbir şeyi çözemezsin
mesela bu ne alaka

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Basit buglar dışında bu sorunu nasıl çözebiliriz ki? Ayrıca akışına göre noktasız virgülsüz yazacaksa foruma değil arkadaşına yazsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,701
Üyeler
149,072
Son üye
Bilmemki2224
Top Bottom